Co robić w Kazimierzu Dolnym w weekend (12-14 lutego)?

Skomentuj (1)

Przed nami walentynkowy weekend. Jeśli macie zamiar spędzić go Kazimierzu Dolnym, nie zapomnijcie sprawdzić, co w tym czasie będzie działo się w mieście. Niżej znajdziecie zestawienie imprez i wydarzeń.

13 lutego, sobota

12:00 "A niech to święty Walenty... zje!" - wycieczka prawie walentynkowa dla turystów indywidualnych.

W programie: spacer po obu rynkach, wzgórzu franciszkanów, z którego roztacza się niezapomniany widok na Miasteczko,  gawęda o kazimierskich historiach miłosnych, degustacja portaw regionalnych.


18:00 Nocne zwiedzanie Kazimierza (miejsce zbiórki – Rynek)
Wyjątkowa nocna wycieczka po najpiękniejszych zakątkach miasta. W programie: spacer po Rynku, Małym Rynku, przejazd eko-busikami do wąwozu i na cmentarz żydowski, spacer po wąwozie z pochodniami. Cena wycieczki: 45 zł dorośli, 5 zł dzieci do lat 7, 21 zł młodzież.

19:19 Korzeniowa mikroscena: Teddy Jr Duo (Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa, ul. Doły 43)

14 lutego, niedziela

12:00 Walentynkowe zwiedzanie Kazimierza Dolnego (miejsce zbiórki – Rynek)
Propozycja dla osób zakochanych w Kazimierzu. W programie: spacer szlakiem zabytków miasteczka, romantyczne historie, bezpłatne punkty widokowe, nalewka i ciacho. Cena wycieczki: 25 zł dla dorosłych, 12 zł dla dzieci.

Wystawy, trwające przez cały weekend:

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę