Co robić w Kazimierzu Dolnym w weekend (12-14 lutego)?

Skomentuj (1)

Przed nami walentynkowy weekend. Jeśli macie zamiar spędzić go Kazimierzu Dolnym, nie zapomnijcie sprawdzić, co w tym czasie będzie działo się w mieście. Niżej znajdziecie zestawienie imprez i wydarzeń.

13 lutego, sobota

12:00 "A niech to święty Walenty... zje!" - wycieczka prawie walentynkowa dla turystów indywidualnych.

W programie: spacer po obu rynkach, wzgórzu franciszkanów, z którego roztacza się niezapomniany widok na Miasteczko,  gawęda o kazimierskich historiach miłosnych, degustacja portaw regionalnych.


18:00 Nocne zwiedzanie Kazimierza (miejsce zbiórki – Rynek)
Wyjątkowa nocna wycieczka po najpiękniejszych zakątkach miasta. W programie: spacer po Rynku, Małym Rynku, przejazd eko-busikami do wąwozu i na cmentarz żydowski, spacer po wąwozie z pochodniami. Cena wycieczki: 45 zł dorośli, 5 zł dzieci do lat 7, 21 zł młodzież.

19:19 Korzeniowa mikroscena: Teddy Jr Duo (Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa, ul. Doły 43)

14 lutego, niedziela

12:00 Walentynkowe zwiedzanie Kazimierza Dolnego (miejsce zbiórki – Rynek)
Propozycja dla osób zakochanych w Kazimierzu. W programie: spacer szlakiem zabytków miasteczka, romantyczne historie, bezpłatne punkty widokowe, nalewka i ciacho. Cena wycieczki: 25 zł dla dorosłych, 12 zł dla dzieci.

Wystawy, trwające przez cały weekend:

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę