Zmiana organizacji ruchu

Skomentuj (3)

Burmistrz Kazimierza Dolnego informuje, że w okresie od 27 czerwca do 2 lipca w związku z budową przyłączy kanalizacji sanitarnej i deszczowej do realizowanego budynku szkoły nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu w ciągu ulicy Lubelskiej i ulicy Szkolnej w Kazimierzu Dolnym.

Prosimy o dostosowanie się do obowiązującej organizacji ruchu.
Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Tekst: Urząd Miasta i Gminy
w Kazimierzu Dolnym

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • baart
  na czym polega ta zmiana?
  chyba, że to po prostu dobra zmiana
 • Mieszkaniec
  Dokładnie burdel w Kazimierzu ze wszystkim... Niechby napisali o co chodzi dokładnie i jak jechać. Zamkną przejazd i zadowoleni że informacja była. Burmistrzu do roboty bo cię odwołamy wreszcie w referendum
 • rew
  Ludzie, tak ciężko od razu napisać na czym będą polegać te utrudnienia żeby ci co tu przeczytają wiedzieli gdzie się nie pchać? Czy może dopiero 27go rano burmistrz wymyśli gdzie i co zagrodzić a policja będzie siedzieć w krzakach i łapać "łamiących przepisy"???

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Długi Weekend majowy 2021 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę