Zmarł Henryk Kozak

Skomentuj (7)

W wieku 80 lat zmarł wieloletni radny z Witoszyna, przewodniczący Rady Miejskiej w Kazimierzu w latach 2010 – 2014 Henryk Kozak.

W niedzielę 20 stycznia po długotrwałej chorobie zmarł Henryk Kozak – wieloletni radny Rady Miejskiej w Kazimierzu, jej przewodniczący w latach 2010 – 2014.

- Henryk Kozak to był człowiek wielkiego serca, niosący pomoc ludziom w potrzebie – wspomina przewodniczący Rady Miejskiej Mirosława Opoka. – Jako do radnego przychodzili do niego ludzie ze swoimi problemami, nikogo nie odtrącił. Ciepły, sympatyczny, uczynny człowiek. Nasze myśli i serca wypełnia wielki smutek.

Pogrzeb odbędzie się dnia 22 stycznia 2019 roku o godzinie 13.00 w kościele parafialnym w Grabówkach. Wprowadzenie ciała spod figurki do kościoła i różaniec o godzinie 12:30. Pogrzeb na cmentarzu w Grabówkach.

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • br.....
  @Pijany nie siej nienawiści.Tak o o Wiśniewski powiedział dzisiaj wirtualnej Polsce.
  "To piekiełko zbudowaliśmy po trochu wszyscy. To nie jest tak, że mamy do czynienia z dwoma obozami: jeden jest anielski, a drugi diabelski. I gdy ci utracą władzę, to będzie niebo. Nie. Boję się, że jeśli ją utracą, to będzie jeszcze gorsze piekło, bo w ludziach tkwi chęć odwetu. O tym mówiłem na pogrzebie Pawła Adamowicza"
  • uno
   Smutne słowa o. Wiśniewskiego. W Kazimierzu była namiastka kiedy swego czasu pewni ludzi przestali mieć wpływ na władze. Ta chęć odwetu wynikająca z tego, że się nie rządzi i nie ma tej władzy jest destrukcyjna. Dla nich i dla ludzi.
  • pijany znad Grodarza
   @ brr,
   Czy na pewno wiesz co napisałeś, pisząc o rzekomo mojej " nienawiści" przytaczajac wypowiedz o. Wśniewskiego ?.
 • pijany znad Grodarza
  Nawet gdyby chciałoby się coś ZŁEGO napisać o zmarłym to przesłanie z Gdańska powoduje, że tak, PO PROSTU, nie wolno.

  Wielki szacunek Panie Przewodniczący.
 • Rafał
  Bardzo sympatyczny i poczciwy człowiek. Bardzo! Niech spoczywa w spokoju!
 • Roman
  Redakcjo chyba wkradł się błąd. 14 lat był przewodniczącym?
  • Redakcja
   Bardzo dziękujemy za czujność. Zostały naniesione zmiany. Śp. Henryk Kozak przewodził Radzie Miejskiej w Kazimierzu Dolnym jedną kadencję w latach 2010 - 2014. Przepraszamy.

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2023.
Pokaż stopkę