Zmarł Henryk Kozak

Skomentuj (7)

W wieku 80 lat zmarł wieloletni radny z Witoszyna, przewodniczący Rady Miejskiej w Kazimierzu w latach 2010 – 2014 Henryk Kozak.

W niedzielę 20 stycznia po długotrwałej chorobie zmarł Henryk Kozak – wieloletni radny Rady Miejskiej w Kazimierzu, jej przewodniczący w latach 2010 – 2014.

- Henryk Kozak to był człowiek wielkiego serca, niosący pomoc ludziom w potrzebie – wspomina przewodniczący Rady Miejskiej Mirosława Opoka. – Jako do radnego przychodzili do niego ludzie ze swoimi problemami, nikogo nie odtrącił. Ciepły, sympatyczny, uczynny człowiek. Nasze myśli i serca wypełnia wielki smutek.

Pogrzeb odbędzie się dnia 22 stycznia 2019 roku o godzinie 13.00 w kościele parafialnym w Grabówkach. Wprowadzenie ciała spod figurki do kościoła i różaniec o godzinie 12:30. Pogrzeb na cmentarzu w Grabówkach.

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • br.....
  @Pijany nie siej nienawiści.Tak o o Wiśniewski powiedział dzisiaj wirtualnej Polsce.
  "To piekiełko zbudowaliśmy po trochu wszyscy. To nie jest tak, że mamy do czynienia z dwoma obozami: jeden jest anielski, a drugi diabelski. I gdy ci utracą władzę, to będzie niebo. Nie. Boję się, że jeśli ją utracą, to będzie jeszcze gorsze piekło, bo w ludziach tkwi chęć odwetu. O tym mówiłem na pogrzebie Pawła Adamowicza"
  • uno
   Smutne słowa o. Wiśniewskiego. W Kazimierzu była namiastka kiedy swego czasu pewni ludzi przestali mieć wpływ na władze. Ta chęć odwetu wynikająca z tego, że się nie rządzi i nie ma tej władzy jest destrukcyjna. Dla nich i dla ludzi.
  • pijany znad Grodarza
   @ brr,
   Czy na pewno wiesz co napisałeś, pisząc o rzekomo mojej " nienawiści" przytaczajac wypowiedz o. Wśniewskiego ?.
 • pijany znad Grodarza
  Nawet gdyby chciałoby się coś ZŁEGO napisać o zmarłym to przesłanie z Gdańska powoduje, że tak, PO PROSTU, nie wolno.

  Wielki szacunek Panie Przewodniczący.
 • Rafał
  Bardzo sympatyczny i poczciwy człowiek. Bardzo! Niech spoczywa w spokoju!
 • Roman
  Redakcjo chyba wkradł się błąd. 14 lat był przewodniczącym?
  • Redakcja
   Bardzo dziękujemy za czujność. Zostały naniesione zmiany. Śp. Henryk Kozak przewodził Radzie Miejskiej w Kazimierzu Dolnym jedną kadencję w latach 2010 - 2014. Przepraszamy.

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę