Zima bez Zimiernikejszyn

Smutna wiadomość dla wszystkich miłośników zimowej wersji bezspinkowego kazimierskiego festiwalu. Tej zimy Zimiernikejszyn się nie odbędzie.

Zimiernikejszyn stało się już tradycją. To taka zimowa odsłona Festiwalu Kazimiernikejszyn, który z roku na rok staje się coraz bardziej popularny. Tej zimy impreza się jednak nie odbędzie. Dlaczego?

- Natłok spraw i pracy przy przygotowywaniu kolejnej letniej edycji KMK jest tak ogromny, że nie wystarcza nam sił i rąk, by w tym roku ogarnąć Zimę... - piszą organizatorzy. - Mamy nadzieję, że uda się tak poukładać sprawy, że za rok Zimiernikejszyn powróci, ale tym razem z wielkim smutkiem, ale i świadomi powagi sytuacji musimy odpuścić. Jednak w Kazimierzu Zimy jako takiej nie odwołujemy. - Stacja Narciarska działa, wąwozami, gdy śnieży, da się jeździć, a w Trzecim Księżycu ciekawe koncerty będą. Polecamy więc zrobić sobie tym razem ZMK na własną rękę... Tak też działa. Sprawdzaliśmy wcześniej wielokrotnie. KAŹ NOT DEAD!!!! Do zobaczenia latem 2020!!!!!

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę