Zima bez Zimiernikejszyn

Smutna wiadomość dla wszystkich miłośników zimowej wersji bezspinkowego kazimierskiego festiwalu. Tej zimy Zimiernikejszyn się nie odbędzie.

Zimiernikejszyn stało się już tradycją. To taka zimowa odsłona Festiwalu Kazimiernikejszyn, który z roku na rok staje się coraz bardziej popularny. Tej zimy impreza się jednak nie odbędzie. Dlaczego?

- Natłok spraw i pracy przy przygotowywaniu kolejnej letniej edycji KMK jest tak ogromny, że nie wystarcza nam sił i rąk, by w tym roku ogarnąć Zimę... - piszą organizatorzy. - Mamy nadzieję, że uda się tak poukładać sprawy, że za rok Zimiernikejszyn powróci, ale tym razem z wielkim smutkiem, ale i świadomi powagi sytuacji musimy odpuścić. Jednak w Kazimierzu Zimy jako takiej nie odwołujemy. - Stacja Narciarska działa, wąwozami, gdy śnieży, da się jeździć, a w Trzecim Księżycu ciekawe koncerty będą. Polecamy więc zrobić sobie tym razem ZMK na własną rękę... Tak też działa. Sprawdzaliśmy wcześniej wielokrotnie. KAŹ NOT DEAD!!!! Do zobaczenia latem 2020!!!!!

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2023! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę