Zima bez Zimiernikejszyn

Smutna wiadomość dla wszystkich miłośników zimowej wersji bezspinkowego kazimierskiego festiwalu. Tej zimy Zimiernikejszyn się nie odbędzie.

Zimiernikejszyn stało się już tradycją. To taka zimowa odsłona Festiwalu Kazimiernikejszyn, który z roku na rok staje się coraz bardziej popularny. Tej zimy impreza się jednak nie odbędzie. Dlaczego?

- Natłok spraw i pracy przy przygotowywaniu kolejnej letniej edycji KMK jest tak ogromny, że nie wystarcza nam sił i rąk, by w tym roku ogarnąć Zimę... - piszą organizatorzy. - Mamy nadzieję, że uda się tak poukładać sprawy, że za rok Zimiernikejszyn powróci, ale tym razem z wielkim smutkiem, ale i świadomi powagi sytuacji musimy odpuścić. Jednak w Kazimierzu Zimy jako takiej nie odwołujemy. - Stacja Narciarska działa, wąwozami, gdy śnieży, da się jeździć, a w Trzecim Księżycu ciekawe koncerty będą. Polecamy więc zrobić sobie tym razem ZMK na własną rękę... Tak też działa. Sprawdzaliśmy wcześniej wielokrotnie. KAŹ NOT DEAD!!!! Do zobaczenia latem 2020!!!!!

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę