Teściowa zaśpiewała w Trzecim Księżycu

Skomentuj (2)

zobacz więcej (13)

Rozpoczęła się kolejna edycja Zimiernikejszyn, której jednym z punktów programu był koncert niezwykłego duetu o wiele mówiącej nazwie „Teściowa Śpiewa”.

Mówią o sobie „muzyczne naturszczyki”. Tworzą autorskie, opisujące współczesność piosenki.  Inspirują się „warsiaskim” miejskim folklorem oraz gwarą. W mediach czytamy, że to „nieoczywisty i charakterny duet”. Nie może być jednak inaczej, w końcu w jego skład wchodzą teściowa i… zięć! Mowa oczywiście o duecie „Teściowa Śpiewa”, który wystąpił z koncertem w Trzecim Księżycu w ramach rozpoczynającego się właśnie Zimiernikejszyn.

- Teściowa i zięć kleją warszawsko – folkową nutę z mocnym odniesieniem do współczesności w warstwie tekstowej – czytamy na profilu FB duetu.

Teściowa  to Beata Łubczonek, zięć – Marcin Milanowicz. Dwoje ciekawych ludzi z wielkim poczuciem humoru i dystansem do siebie i świata. Tyle wystarczy, by stworzyć coś niezwykłego i oryginalnego. Kazimierska publiczność przywitała ich licznie i bardzo ciepło.

Fragment koncertu zobaczyć można na Facebooku >>>

Warto także wspomnieć o tym, że koncert w Trzecim Księżycu nie jest pierwszym występem duetu przed kazimierską publicznością. Teściowa Śpiewa pojawiła się tutaj także latem ubiegłego roku, podczas Festiwalu Filmu i Sztuki dwa Brzegi.

 

Zimiernikejszyn trwa przez cały weekend. Co jeszcze przed nami? Poniżej program...

 

SOBOTA 26.01

10.33 - PRZETUBYLEC. SPACER Z KAZIMIERSKIM PRZEWODNIKIEM I PRZYJACIELEM MARCINEM PISULĄ. Barwne opowieści o tradycjach łyżwiarskich Kazimierza i nie tylko /zbiórka pod studnią "Artystyczną", free/
11.11 - PRZEGOŚĆ - MICHAŁ EL MAGIKO NIEWĘGŁOWSKI/ArtLoch wjazd free, na trzeźwo/
12.12 - 14.14 -  IMPREZA NA STOKU!! ZJAZDY W PRZEBRANIACH!!! /Stacja Narciarska Kazimierz wjazd free/
15.15 - PRZEGOŚĆ - KAROL MARCINKOWSKI/Trzeci Księżyc wjazd free/
17.17 - PRZEGOŚĆ - MARCIN OSMAN/Trzeci Księżyc wjazd free/
19.19 - BRODACZE LIVE ACT - koncert
20.20 - ENDO, FRENCHY i SYLWIA DYNEK
20.55 - SUNNYLAND - koncert
23.23 - DJ KOZAK - afterparty
Cała impreza od 19.19 odbywa się w Zajeździe Piastowskim wjazd 35zł.

NIEDZIELA 27.01

13.13 - POKAZ TAJNYCH FILMÓW Z WTE - Warszawskiej Turystyki Ekstremalnej /Trzeci Księżyc albo Przystanek Korzeniowa wjazd free/
15.15 - ŚMIECHOTEKA z MC PACZUCHĄ - pożegnalne śmianko i przytulanko /Trzeci Księżyc albo Przystanek Korzeniowa wjazd free/
18.00 - KATOLE BEZ SPINKI - Msza w Sanktuarium Matki Boskiej Kazimierskiej.

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2019. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Długi Weekend majowy 2019 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę