Teściowa zaśpiewała w Trzecim Księżycu

Skomentuj (2)

zobacz więcej (13)

Rozpoczęła się kolejna edycja Zimiernikejszyn, której jednym z punktów programu był koncert niezwykłego duetu o wiele mówiącej nazwie „Teściowa Śpiewa”.

Mówią o sobie „muzyczne naturszczyki”. Tworzą autorskie, opisujące współczesność piosenki.  Inspirują się „warsiaskim” miejskim folklorem oraz gwarą. W mediach czytamy, że to „nieoczywisty i charakterny duet”. Nie może być jednak inaczej, w końcu w jego skład wchodzą teściowa i… zięć! Mowa oczywiście o duecie „Teściowa Śpiewa”, który wystąpił z koncertem w Trzecim Księżycu w ramach rozpoczynającego się właśnie Zimiernikejszyn.

- Teściowa i zięć kleją warszawsko – folkową nutę z mocnym odniesieniem do współczesności w warstwie tekstowej – czytamy na profilu FB duetu.

Teściowa  to Beata Łubczonek, zięć – Marcin Milanowicz. Dwoje ciekawych ludzi z wielkim poczuciem humoru i dystansem do siebie i świata. Tyle wystarczy, by stworzyć coś niezwykłego i oryginalnego. Kazimierska publiczność przywitała ich licznie i bardzo ciepło.

Fragment koncertu zobaczyć można na Facebooku >>>

Warto także wspomnieć o tym, że koncert w Trzecim Księżycu nie jest pierwszym występem duetu przed kazimierską publicznością. Teściowa Śpiewa pojawiła się tutaj także latem ubiegłego roku, podczas Festiwalu Filmu i Sztuki dwa Brzegi.

 

Zimiernikejszyn trwa przez cały weekend. Co jeszcze przed nami? Poniżej program...

 

SOBOTA 26.01

10.33 - PRZETUBYLEC. SPACER Z KAZIMIERSKIM PRZEWODNIKIEM I PRZYJACIELEM MARCINEM PISULĄ. Barwne opowieści o tradycjach łyżwiarskich Kazimierza i nie tylko /zbiórka pod studnią "Artystyczną", free/
11.11 - PRZEGOŚĆ - MICHAŁ EL MAGIKO NIEWĘGŁOWSKI/ArtLoch wjazd free, na trzeźwo/
12.12 - 14.14 -  IMPREZA NA STOKU!! ZJAZDY W PRZEBRANIACH!!! /Stacja Narciarska Kazimierz wjazd free/
15.15 - PRZEGOŚĆ - KAROL MARCINKOWSKI/Trzeci Księżyc wjazd free/
17.17 - PRZEGOŚĆ - MARCIN OSMAN/Trzeci Księżyc wjazd free/
19.19 - BRODACZE LIVE ACT - koncert
20.20 - ENDO, FRENCHY i SYLWIA DYNEK
20.55 - SUNNYLAND - koncert
23.23 - DJ KOZAK - afterparty
Cała impreza od 19.19 odbywa się w Zajeździe Piastowskim wjazd 35zł.

NIEDZIELA 27.01

13.13 - POKAZ TAJNYCH FILMÓW Z WTE - Warszawskiej Turystyki Ekstremalnej /Trzeci Księżyc albo Przystanek Korzeniowa wjazd free/
15.15 - ŚMIECHOTEKA z MC PACZUCHĄ - pożegnalne śmianko i przytulanko /Trzeci Księżyc albo Przystanek Korzeniowa wjazd free/
18.00 - KATOLE BEZ SPINKI - Msza w Sanktuarium Matki Boskiej Kazimierskiej.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę