Zarażamy radością

Skomentuj (1)

Spod kazimierskiej Studni w Rynku już w najbliższą sobotę 11 kwietnia wyruszy 50 – kilometrowy marsz na rzecz dzieci niepełnosprawnych i ich rodzin „Zarażamy radością”. Trasa wiedzie z Kazimierza Dolnego przez Nałęczów i Końskowolę aż do Puław. Dołącz do akcji na dowolnym odcinku!

„Zarażamy radością” to kampania społeczna rodziców dzieci niepełnosprawnych, którzy poprzez swoje działania pragną w pewien sposób odczarować wizerunek dziecka niepełnosprawnego i jego rodziny. Wszelkie inicjatywy podejmowane w ramach tej kampanii zmierzają do zmiany funkcjonującego w społeczeństwie stereotypowego myślenia na temat postrzegania niepełnosprawności dzieci i ich rodzin. 

 „Zarażamy radością, bo wszyscy jesteśmy tacy sami” – tak brzmi hasło przewodnie nadchodzącego wydarzenia.

W najbliższą sobotę 11 kwietnia zarażeni radością rodzice na zaproszenie Rafała Suszka wezmą udział w 50 kilometrowym marszu na trasie z Kazimierza Dolnego poprzez Nałęczów i Końskowolę aż do Puław. Start: godz. 8.30 Studnia w Rynku w Kazimierzu Dolnym.

- Jeśli nie jest Ci obca idea zarażania radością, weź udział w naszym marszu i pokaż, że wszyscy jesteśmy tacy sami – zachęcają organizatorzy. – Pragniemy na całym odcinku marszu stworzyć sztafetę zarażonych radością. Nieważne, czy przejdziesz 5, 10 czy 50 km. Chodzi o to, aby pokazać, że zarażasz radością, bo wszyscy jesteśmy tacy sami.

Planowane dotarcie na parking obok sklepu Groszek (Uniwersam przy ulicy Lubelskiej obok targowiska) to godzina 15.30. Stamtąd uczestnicy marszu przejdą do Galerii Zielona, gdzie w trakcie trwania marszu i po jego zakończeniu czekać będą różne atrakcje dla dzieci i nie tylko.

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w marszu. Wystarczy zabrać ze sobą chęć zarażania radością i strój odpowiedni do chodzenia i pogody.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • pijany znad Grodarza
    z bloga Janusza Kowalskiego
    "12 grymas50 2015-04-09 18:15
    Po Okalu biega młody, szary, niebieskooki hysky."

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2022! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2022. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę