Zapisz się na Uniwersytet

Kazimierski Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczyna kolejny rok akademicki. Tym samym otwiera zapisy w szeregi studentów. Jeżeli masz lat 55+ i Twoim hasłem jest wciąż carpe diem, przyjdź!

Kazimierski Uniwersytet Trzeciego Wieku to aktywne spędzanie wolnego czasu w doborowym gronie. Studenci uczestniczą w wykładach specjalistów z różnych dziedzin i w zajęciach seminaryjnych oraz w lektoratach języków obcych, zajęciach z zakresu kultury fizycznej - joga, nordic walking. Organizowane są także spotkania integracyjne, wycieczki, wyjazdy do teatru czy kina. Istnieje też możliwość działania w grupie wolontariatu.

- Zapraszamy serdecznie mieszkanki i mieszkańców miasta i gminy Kazimierz Dolny w wieku 55+ zainteresowanych rozwojem intelektualnym i fizycznym – zapraszają uczestnicy stowarzyszenia Kazimierski Uniwersytet Trzeciego Wieku. – Poznawaniem nowych osób, spędzaniem czasu w grupie.

Najbliższe zapisy 19 września 2019 r. w godzinach 15.00-17.00 w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki.

Skomentuj


Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę