Zagłosuj na Dwa Brzegi!

Skomentuj (1)

Do końca września trwa sonda internetowa wspierająca organizowany przez Polską Organizację Turystyczną konkurs Najlepszy Produkt Turystyczny.  Wśród tegorocznych kandydatów z Polski wschodniej i centralnej jest Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi – największe wydarzenie kulturalne Polski wschodniej.

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który od siedmiu lat gości w Kazimierzu Dolnym, skupiając rokrocznie liczną rzeszę miłośników kina ma szansę otrzymać medialne wsparcie - kampanię promocyjną o wartości 100 tys. zł. Taka właśnie nagroda czeka na zwycięzcę ogólnopolskiego konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej na najbardziej atrakcyjny produkt turystyczny Polski 2013.

To, czy Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi otrzyma Certyfikat „Najlepszego Produktu Turystycznego” Polskiej Organizacji Turystycznej, zależy także od nas wszystkich. Pomóżmy kapitule konkursowej podjąć właściwą decyzję.

Głosujmy na Kazimierz! Głosujmy na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi!

Głosujemy tutaj:
http://turystyka.wp.pl/kat,1036541,title,Wez-udzial-w-ankiecie-Wybierzmy-najatrakcyjniejszy-produkt-turystyczny-Polski-wschod-i-centrum,wid,15993539,wiadomosc.html.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę