Wypadek na Skowieszynku

Skomentuj (5)

W miejscowości Skowieszynek doszło dzisiaj do wypadku. Poszkodowanego do szpitala przetransportowano śmigłowcem.

W Skowieszynku na drodze wojewódzkiej 824 na wysokości sadów wiśniowych doszło do wypadku z udziałem samochodu nauki jazdy i rowerzysty.

- W dniu dzisiejszym około godziny 16.40 w miejscowości Skowieszynek doszło do potrącenia 14 – letniego rowerzysty przez kierującego pojazdem marki Skoda. W wyniku tego zdarzenia czternastolatek został przewieziony do szpitala w Lublinie. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane w tej chwili przez policjantów na miejscu – mówi komisarz Waldemar Łazuga z Powiatowej Komendy Policji w Puławach.

Wypadek spowodował utrudnienia na drodze. Przez pewien czas zablokowany był pas ruchu w kierunku Opola Lubelskiego i obowiązywał ruch wahadłowy. Droga jest już przejezdna.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • Blabla
  Ktoś wie która to nauka jazdy ?
 • ...
  "W" Skowieszynku, a nie "na"...
 • Jasió
  Automobilem zawieźli do lazaretu chorego. Tak pisała prasa przeszło 100 lat temu. Dzisiaj piszą i pokazują helikopter. Na Zachodzie jest to coś na co się nie zwraca uwagi. Najważniejszy jest poszkodowany a nie fotki śmigłowców i informacje o ilości zastępów strażackich.
  • pijany znad Grodarza
   Ach te " zastępy" . To MIARA, która znają tylko wtajemniczeni ?. Nie można wpisać ILU BYŁO STRAŻAKOW ?.
  • pijany znad Grodarza
   "Zastęp (pożarnictwo) - pododdział liczący od trzech do sześciu ratowników, w tym dowódca, wyposażony w pojazd przystosowany do realizacji zadania ratowniczego.


   a więc pisząc: np 3 zastępy to faktycznie strażakow może być 9 ciu albo 18 stu. Różnica WYMOWNA.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę