Wypadek na Skowieszynku

Skomentuj (5)

W miejscowości Skowieszynek doszło dzisiaj do wypadku. Poszkodowanego do szpitala przetransportowano śmigłowcem.

W Skowieszynku na drodze wojewódzkiej 824 na wysokości sadów wiśniowych doszło do wypadku z udziałem samochodu nauki jazdy i rowerzysty.

- W dniu dzisiejszym około godziny 16.40 w miejscowości Skowieszynek doszło do potrącenia 14 – letniego rowerzysty przez kierującego pojazdem marki Skoda. W wyniku tego zdarzenia czternastolatek został przewieziony do szpitala w Lublinie. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane w tej chwili przez policjantów na miejscu – mówi komisarz Waldemar Łazuga z Powiatowej Komendy Policji w Puławach.

Wypadek spowodował utrudnienia na drodze. Przez pewien czas zablokowany był pas ruchu w kierunku Opola Lubelskiego i obowiązywał ruch wahadłowy. Droga jest już przejezdna.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • Blabla
  Ktoś wie która to nauka jazdy ?
 • ...
  "W" Skowieszynku, a nie "na"...
 • Jasió
  Automobilem zawieźli do lazaretu chorego. Tak pisała prasa przeszło 100 lat temu. Dzisiaj piszą i pokazują helikopter. Na Zachodzie jest to coś na co się nie zwraca uwagi. Najważniejszy jest poszkodowany a nie fotki śmigłowców i informacje o ilości zastępów strażackich.
  • pijany znad Grodarza
   Ach te " zastępy" . To MIARA, która znają tylko wtajemniczeni ?. Nie można wpisać ILU BYŁO STRAŻAKOW ?.
  • pijany znad Grodarza
   "Zastęp (pożarnictwo) - pododdział liczący od trzech do sześciu ratowników, w tym dowódca, wyposażony w pojazd przystosowany do realizacji zadania ratowniczego.


   a więc pisząc: np 3 zastępy to faktycznie strażakow może być 9 ciu albo 18 stu. Różnica WYMOWNA.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę