Wypadek na Skowieszynku

Skomentuj (5)

W miejscowości Skowieszynek doszło dzisiaj do wypadku. Poszkodowanego do szpitala przetransportowano śmigłowcem.

W Skowieszynku na drodze wojewódzkiej 824 na wysokości sadów wiśniowych doszło do wypadku z udziałem samochodu nauki jazdy i rowerzysty.

- W dniu dzisiejszym około godziny 16.40 w miejscowości Skowieszynek doszło do potrącenia 14 – letniego rowerzysty przez kierującego pojazdem marki Skoda. W wyniku tego zdarzenia czternastolatek został przewieziony do szpitala w Lublinie. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane w tej chwili przez policjantów na miejscu – mówi komisarz Waldemar Łazuga z Powiatowej Komendy Policji w Puławach.

Wypadek spowodował utrudnienia na drodze. Przez pewien czas zablokowany był pas ruchu w kierunku Opola Lubelskiego i obowiązywał ruch wahadłowy. Droga jest już przejezdna.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (5)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2019. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2019! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę