Kolejny wypadek w Uściążu

Skomentuj (3)

zobacz więcej (8)

To kolejny poważny wypadek drogowy na skrzyżowaniu dróg w Uściąźu. Niedawno niedaleko tego miejsca zginął młody kierowca.

Do groźnego wypadku doszło wczoraj w pobliskim Uściążu. W zdarzeniu wzięły udział cztery auta. Ranni – także przy użyciu helikoptera – zostali przetransportowani do szpitali.

To kolejny tak groźny wypadek w Uściążu. Na skrzyżowaniu, w pobliżu którego w połowie lipca zginął młody kierowca, doszło do zderzenia w sumie czterech aut.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 44 – letni mieszkaniec Gdańska, kierując pojazdem marki Chevrolet Captiva w rejonie skrzyżowania nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla prawidłowo jadącego pojazdu marki BMW kierowanego przez 27 – letniego mieszkańca gminy Puławy – czytamy na stronie Policji Lubelskiej. – Po zderzeniu pojazd 27 latka uderzył dodatkowo w jadący z przeciwnego kierunku pojazd marki Audi A4 kierowany przez 33 – letnią mieszkankę gminy Olkusz. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. 

Kierowcy bmw oraz audi – ranni w wypadku – zostali przetransportowani – także z użyciem helikoptera – do szpitali w Puławach i Lublinie.

Kierujący BMW oraz kierująca Audi odnieśli obrażenia ciała i zostali przetransportowani do szpitali w Puławach oraz Lublinie. 

-  To skrzyżowanie to jedno z najgorszych, trzeba się mieć na baczności - mówią świadkowie wypadku.

Ponadto, jak ustalili policjanci w Opola Lubelskiego, którzy prowadzą sprawę, kierowca bmw miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych objętych kat B do 2022 roku.

- Apelujemy o zachowanie uwagi oraz ostrożności na drodze – mówią opolscy policjanci – to od nas samych w dużej mierze zależy nasze własne bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo osób nam najbliższych.

 

Fot. Jerzy Arbuz

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • Michał
  Jeśli zobaczą to osoby poszkodowane lub ich rodziny to bardzo proszę o kontakt, mam dla Państwa ważną informację związaną z wypadkiem mój numer: 798 731 376 lub adres email: michal.janicki.mjs@gmail.com
 • ciekawski
  Zrobić rondo.
  • 3krotek
   Q...,.wa!
   Jeszcze jedno?!

   Porąbało was do reszty?!

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2020. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2020! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę