Kolejny wypadek w Uściążu

Skomentuj (3)

zobacz więcej (8)

To kolejny poważny wypadek drogowy na skrzyżowaniu dróg w Uściąźu. Niedawno niedaleko tego miejsca zginął młody kierowca.

Do groźnego wypadku doszło wczoraj w pobliskim Uściążu. W zdarzeniu wzięły udział cztery auta. Ranni – także przy użyciu helikoptera – zostali przetransportowani do szpitali.

To kolejny tak groźny wypadek w Uściążu. Na skrzyżowaniu, w pobliżu którego w połowie lipca zginął młody kierowca, doszło do zderzenia w sumie czterech aut.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 44 – letni mieszkaniec Gdańska, kierując pojazdem marki Chevrolet Captiva w rejonie skrzyżowania nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla prawidłowo jadącego pojazdu marki BMW kierowanego przez 27 – letniego mieszkańca gminy Puławy – czytamy na stronie Policji Lubelskiej. – Po zderzeniu pojazd 27 latka uderzył dodatkowo w jadący z przeciwnego kierunku pojazd marki Audi A4 kierowany przez 33 – letnią mieszkankę gminy Olkusz. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. 

Kierowcy bmw oraz audi – ranni w wypadku – zostali przetransportowani – także z użyciem helikoptera – do szpitali w Puławach i Lublinie.

Kierujący BMW oraz kierująca Audi odnieśli obrażenia ciała i zostali przetransportowani do szpitali w Puławach oraz Lublinie. 

-  To skrzyżowanie to jedno z najgorszych, trzeba się mieć na baczności - mówią świadkowie wypadku.

Ponadto, jak ustalili policjanci w Opola Lubelskiego, którzy prowadzą sprawę, kierowca bmw miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych objętych kat B do 2022 roku.

- Apelujemy o zachowanie uwagi oraz ostrożności na drodze – mówią opolscy policjanci – to od nas samych w dużej mierze zależy nasze własne bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo osób nam najbliższych.

 

Fot. Jerzy Arbuz

 

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2017.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2017/2018? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę