Kolejny wypadek w Uściążu

Skomentuj (3)

zobacz więcej (8)

To kolejny poważny wypadek drogowy na skrzyżowaniu dróg w Uściąźu. Niedawno niedaleko tego miejsca zginął młody kierowca.

Do groźnego wypadku doszło wczoraj w pobliskim Uściążu. W zdarzeniu wzięły udział cztery auta. Ranni – także przy użyciu helikoptera – zostali przetransportowani do szpitali.

To kolejny tak groźny wypadek w Uściążu. Na skrzyżowaniu, w pobliżu którego w połowie lipca zginął młody kierowca, doszło do zderzenia w sumie czterech aut.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 44 – letni mieszkaniec Gdańska, kierując pojazdem marki Chevrolet Captiva w rejonie skrzyżowania nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla prawidłowo jadącego pojazdu marki BMW kierowanego przez 27 – letniego mieszkańca gminy Puławy – czytamy na stronie Policji Lubelskiej. – Po zderzeniu pojazd 27 latka uderzył dodatkowo w jadący z przeciwnego kierunku pojazd marki Audi A4 kierowany przez 33 – letnią mieszkankę gminy Olkusz. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. 

Kierowcy bmw oraz audi – ranni w wypadku – zostali przetransportowani – także z użyciem helikoptera – do szpitali w Puławach i Lublinie.

Kierujący BMW oraz kierująca Audi odnieśli obrażenia ciała i zostali przetransportowani do szpitali w Puławach oraz Lublinie. 

-  To skrzyżowanie to jedno z najgorszych, trzeba się mieć na baczności - mówią świadkowie wypadku.

Ponadto, jak ustalili policjanci w Opola Lubelskiego, którzy prowadzą sprawę, kierowca bmw miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych objętych kat B do 2022 roku.

- Apelujemy o zachowanie uwagi oraz ostrożności na drodze – mówią opolscy policjanci – to od nas samych w dużej mierze zależy nasze własne bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo osób nam najbliższych.

 

Fot. Jerzy Arbuz

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • Michał
  Jeśli zobaczą to osoby poszkodowane lub ich rodziny to bardzo proszę o kontakt, mam dla Państwa ważną informację związaną z wypadkiem mój numer: 798 731 376 lub adres email: michal.janicki.mjs@gmail.com
 • ciekawski
  Zrobić rondo.
  • 3krotek
   Q...,.wa!
   Jeszcze jedno?!

   Porąbało was do reszty?!

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę