Uciekł z miejsca zdarzenia

Skomentuj (8)

Wczoraj w godzinach popołudniowych doszło do kolizji na ulicy Tyszkiewicza w Kazimierzu Dolnym. Nikt nie został ranny, jednak jeden z uczestników stłuczki... uciekł z miejsca zdarzenia.

W czwartkowe popołudnie na ulicy Tyszkiewicza w Kazimierzu Dolnym, na wysokości przystanku autobusowego doszło do kolizji. Zderzyły się dwa auta marki Toyota i Ford. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

- Nikt nie został ranny, jednak kierowca jednego z aut, marki Ford, uciekł z miejsca zdarzenia – mówi rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji  w Puławach. - Będziemy prowadzić czynności w kierunku ustalenia tożsamości kierowcy oraz okoliczności zdarzenia.

Na chwilę obecną nie wiadomo, dlaczego kierowca forda uciekł z miejsca wypadku. Samochód - na numerach rejestracyjnych z województwa śląskiego - został odholowany przez policję.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

 • voslav
  Akurat przejeżdżałem i widziałem gościa, był kompletnie pijany jak wychodził z samochodu.
 • Blue Albatros
  Widziałem jak po wypadku kierowca uciekł w kierunku drewnianego domu który widać po prawo na zdjęciu. Zawisł jednak na płocie bo był bardzo, bardzo gruby. Wciągła go w końcu na posesję jakaś pani o bląd włosach. A wisiał tak ze kwadrans!
  • green cactus
   "o bląd włosach"? Albatros lata nad poziomy, za pilnie się do nauki nie przykładał ale z angielskiego cos chwycił....
 • Obywatel
  Kierowco niebieskiego auta nie pokazuje się już nigdy w miasteczku!!! Nie chcemy morderców na drogach!!!!!!!!!!!!
 • Maria
  I pseudo pracodawcy, którzy wykorzystują ludzi nie płacą ZUS-u, zaniżają wypłaty i wymagają by ludzie pracowali najlepiej po 24 godziny na dobę, a jaśnie panowie bogacą
  się na tym oszustwie. to się dzieje chociaż w Polsce nie ma niewolnictwa ale kogo to obchodzi. Rząd wyżywi się i to jak. Od reszty społeczeństwa to potrzebny głos przy wyborach .
  • szef
   I pseudo pracowników Mario , czy się siedzi czy się leży to wyplata się należy.
 • Kaśka
  Na gazie ktoś był? Gorzej, że co głupsi dygnitarze zmuszają policjantów do szukania ludzi którzy np. zakładają koszulki konstytucja, a przestępcy i cwaniacy czy alimenciarze, że się cieszą i hulaj dusza!
  • mim
   i alimenciary

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę