Uciekł z miejsca zdarzenia

Skomentuj (8)

Wczoraj w godzinach popołudniowych doszło do kolizji na ulicy Tyszkiewicza w Kazimierzu Dolnym. Nikt nie został ranny, jednak jeden z uczestników stłuczki... uciekł z miejsca zdarzenia.

W czwartkowe popołudnie na ulicy Tyszkiewicza w Kazimierzu Dolnym, na wysokości przystanku autobusowego doszło do kolizji. Zderzyły się dwa auta marki Toyota i Ford. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

- Nikt nie został ranny, jednak kierowca jednego z aut, marki Ford, uciekł z miejsca zdarzenia – mówi rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji  w Puławach. - Będziemy prowadzić czynności w kierunku ustalenia tożsamości kierowcy oraz okoliczności zdarzenia.

Na chwilę obecną nie wiadomo, dlaczego kierowca forda uciekł z miejsca wypadku. Samochód - na numerach rejestracyjnych z województwa śląskiego - został odholowany przez policję.

 

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (8)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2018 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2018.
Pokaż stopkę