Uciekł z miejsca zdarzenia

Skomentuj (8)

Wczoraj w godzinach popołudniowych doszło do kolizji na ulicy Tyszkiewicza w Kazimierzu Dolnym. Nikt nie został ranny, jednak jeden z uczestników stłuczki... uciekł z miejsca zdarzenia.

W czwartkowe popołudnie na ulicy Tyszkiewicza w Kazimierzu Dolnym, na wysokości przystanku autobusowego doszło do kolizji. Zderzyły się dwa auta marki Toyota i Ford. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

- Nikt nie został ranny, jednak kierowca jednego z aut, marki Ford, uciekł z miejsca zdarzenia – mówi rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji  w Puławach. - Będziemy prowadzić czynności w kierunku ustalenia tożsamości kierowcy oraz okoliczności zdarzenia.

Na chwilę obecną nie wiadomo, dlaczego kierowca forda uciekł z miejsca wypadku. Samochód - na numerach rejestracyjnych z województwa śląskiego - został odholowany przez policję.

 

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (8)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2018.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2018/2019? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę