Wypadek na budowie

Skomentuj (7)

Spore zamieszanie w Kazimierzu Dolnym wywołały, pędzące na sygnale przez Miasteczko, karetki, wozy strażackie oraz policyjne. Wszystkie pojazdy zmierzały w kierunku ulicy Doły, gdzie doszło do wypadku na budowie.

Przy ulicy Doły 4, w miejscu, gdzie trwają prace budowlane przy budynku rotacyjnym, doszło w środę 26 października do wypadku. Wszystko wyglądało dość groźnie, tym bardziej, że przez całe miasto przejechało na sygnale kilka samochodów ratowniczych. Na miejsce zdarzenia dotarła straż pożarna, karetki pogotowia oraz policja. Na szczęście w wypadku tym nikt poważnie nie ucierpiał.


- Dwóch mężczyzn pracowało przy fundamentach domu i w pewnym momencie obsypała się ziemia – mówi kom. Marcin Koper, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Puławach. – Jednemu z nich udało się wyjść na powierzchnię za pomocą własnych sił, drugiemu musieli pomóc koledzy. Jednak jemu też nic się nie stało, został, co prawda przewieziony do szpitala, ale tylko na rutynowe badania.


Teren, na którym doszło do wypadku należy do prywatnego inwestora. Na ten moment nie udało się uzyskać żadnych informacji od właściciela nieruchomości.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

 • pijany znad Grodarza
  Przytoczę
  "anonim 2016-10-27 10:35
  Rzecznik puławskiej KPP często udziela sprzecznych informacji, to nie musi być wina redaktorki."
  Panie Rzeczniku.!
 • kicek
  takie zakłamywanie prawdy o wypadku bak prokuratora na miejscu wypadku ta budowa wyjątkowo śmierdzi ciekawe czy byli zatrudnieni prawdopodobnie nie .
 • ciekawska
  ale sprostowanie jest moralnym obowiązkiem
 • Tom
  Moze tak szanowna redakcja monitorujaca na biezaco komentarze zamiesci sprostowanie do tego "artykułu"?
  • smutna
   czekamy na aktualizację!
 • [*]
  Jeśli już zabierasz się zapisanie, to najpierw zbierz rzetelne informacje "Na szczęście w wypadku tym nikt poważnie nie ucierpiał." Jeden leży w szpitalu z poważnym skręceniem kostki i ogólnym potłuczeniem całego ciała, a drugi młody człowiek nie żyje i to jest Twoje nikt poważnie nie ucierpiał
  • anonim
   Rzecznik puławskiej KPP często udziela sprzecznych informacji, to nie musi być wina redaktorki.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę