Tragiczny finał wypadku na budowie

Skomentuj (1)

Wypadek, który miał miejsce w tym tygodniu na budowie w Kazimierzu Dolnym, ma niestety tragiczny finał.

Jak już informowaliśmy, w środę 26 października w Kazimierzu Dolnym miał miejsce wypadek na budowie. Przy ulicy Doły prowadzone były prace budowlane przy fundamencie w wykopie o głębokości około 3 metrów. W pewnym momencie osunęła się ziemia, przygniatając dwóch mężczyzn. Jeden z nich opuścił wykop o własnych siłach, drugi zaś został wyciągnięty przez kolegów. 24 – latek został przetransportowany do lubelskiego szpitala. Miały to być tylko rutynowe badania. Nic nie wskazywało na tak tragiczny finał tego zdarzenia.


- Mężczyzna skarżył się na bóle w klatce piersiowej, natomiast wieczorem dotarła do nas informacja, że zmarł w szpitalu – mówi kom. Marcin Koper, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Puławach. – Policjanci wraz prokuratorem wyjaśniają okoliczności wypadku przy pracach budowlanych. Tyle w tym momencie jestem w stanie przekazać.


Jak czytamy na stronie Komendy Wojewódzkiej Policji, na miejscu zdarzenia jeszcze tego samego dnia pojawili się policjanci, prokurator oraz pracownik Inspekcji Pracy, którzy wykonali oględziny miejsca, polecili wstrzymać prace budowlane oraz nakazali zabezpieczyć miejsce budowy.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • pijany znad Grodarza
    "- Policjanci wraz prokuratorem wyjaśniają okoliczności wypadku przy pracach budowlanych. Tyle w tym momencie jestem w stanie przekazać."
    Wreszcie prawdziwy przekaz, bo to policjanci WYKRYWAJĄ, a nie prokurator. Policjanci maja wiedzę i możliwości wykrywcze. Prokurator to TYLKO urząd.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę