Wygraj bilety na Majówkę Klezmerską!

Majówka w Kazimierzu Dolnym? Świetny wybór! W Miasteczku atrakcji nie zabraknie. Każdy znajdzie na pewno coś dla siebie. Hotel Zajazd Piastowski poleca na przykład Majówkę Klezmerską. Bilety do wygrania na portalu www.KazimierzDolny.pl w specjalnym konkursie.

Hotel Zajazd Piastowski na długi weekend majowy przygotował cykl koncertów pod nazwą Majówka Klezmerska. W dniach 2 i 3 maja wystąpią tam zespoły: Berberys, NeoKlez oraz gość z Ukrainy Pushkin Kiev Klezmer Band.

•    2 maja, piątek, godzina 18.30 występują Berberys i NeoKlez, wstęp wolny;
•    3 maja, sobota, godzina 18.30 występują NeoKlez i Pushkin Kiev Klezmer Band, bilety w cenie 40 PLN do kupienia na www.zajazdpiastowski.pl i w recepcji Hotelu.


Dla naszych Czytelników mamy 3 dwuosobowe zaproszenia na koncert trzeciomajowy w Zajeździe Piastowskim. Aby je otrzymać, należy rozwiązać zadanie konkursowe:

  • Podaj tytuł utworu, jaki zespół NeoKlez wykonuje razem z grupą „Dziady Kazimierskie”. Autorem tekstu jest Włodek Dembowski, muzykę napisał Stanisław Leszczyński.


Poprawne odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu, prosimy wysyłać na adres e-mail: redakcja@kazimierzdolny.pl do 28 kwietnia. Szczegóły: Regulamin.

Nazwiska zwycięskiej trójki podamy na portalu www.Kazimierzdolny.pl w poniedziałek 28 kwietnia po godzinie 17.00.


Powodzenia!

 

Skomentuj


Mapa

Hotele

Hotel *** Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2023. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę