Wielkanoc 2016 w Kazimierzu Dolnym

Wielkanoc poza domem to coraz częstszy sposób na spędzenie tych wiosennych świąt. Zapraszamy więc do Kazimierza Dolnego – miasta, gdzie zawsze panuje wyjątkowa atmosfera.

Spędzając Święta Wielkanocne poza domem może uciec od męczących przygotowań, skupiając się wyłącznie na bliskich. Świąteczną krzątaniną zajmą się właściciele obiektów noclegowych, którzy przygotowali naprawdę interesujące oferty pobytowe.

Jak co roku Hotel Zajazd Piastowski zaprasza do rezerwowania wielkanocnych pobytów, gwarantując doskonałą kuchnię oraz szereg atrakcji. W cenę pobytu wliczono noclegi oraz wyżywienie.

Ostatnie wolne pokoje oferują Noce i Dnie. Atutem tego miejsca jest położenie – zarówno blisko centrum, jak i w pobliżu zacisznego lasu. W ofercie znalazła się możliwość zamówienia domowego świątecznego cateringu lub pomoc w rezerwacji miejsc w zaprzyjaźnionych restauracjach.

Pensjonat Kazimierski oferuje wielkanocny wypoczynek w otoczeniu malowniczych kazimierskich krajobrazów. W ramach pobytu hotel oferuje kolację przy świecach, uroczyste świąteczne posiłki oraz rabat ma wszystkie zabiegi w SPA!

Święta Wielkanocne w hotelu Vincent – Sztuka Wypoczynku to możliwość spędzenia czterech dni w Kazimierzu Dolnym. Oferta obejmuje między innymi smaczne posiłki z kuszącymi wypiekami oraz atrakcje, takie jak rodzinne przygotowywanie pisanek. Aby tradycji stało się zadość, chętni otrzymają koszyk ze święconką, który będą mogli zabrać do kościoła.

Osoby, które zdecydują się na ofertę agroturystyki Wiatrakowo, mogą liczyć na wspaniałe święta! Wśród proponowanych atrakcji znalazło się wypiekanie chleba w tradycyjnym piecu, zdobienie pisanek i przygotowywanie koszyczków wielkanocnych oraz wyjazd bryczkami do kościoła. Niedziela Wielkanocna oraz Poniedziałek Wielkanocny będą czasem wypełnionym domowymi przysmakami oraz wiatrakowymi zabawami. Oferta obejmuje pobyt od 25 do 29 marca.

Wielkanocna oferta Pokoi gościnnych przy ul. Krakowskiej 39 obejmuje trzydniowy pobyt z pysznym jedzeniem i domowymi wypiekami. Zostaną one szczodrze okraszone domową atmosferą i życzliwością gospodarzy.

Willa Izabela zachęca do świątecznego wypoczynku w swoich przestronnych, przytulnych pokojach. Każdy z nich ma własną łazienkę.

Na Wielkanoc Dom Architekta SARP przygotował trzy pakiety pobytowe! W cenę wliczono noclegi, świąteczne śniadania oraz obiadokolacje, a także degustację świątecznych ciast.

Osoby spędzające Święta Wielkanocne w pensjonacie Willa pod Basztą mogą liczyć na naprawdę smaczny pobyt. Oferta obowiązuje od piątku 25 marca – w jej cenę wliczono noclegi w wygodnych pokojach oraz znakomite posiłki. W przygotowanym menu nie zabrakło lokalnych akcentów.

Dom Pracy Twórczej SDP proponuje dwa pakiety – obejmujące pobyt przez dwie lub trzy doby. W cenę wliczono noclegi oraz wyżywienie. Hotel przygotował też ofertę dla osób, które chciałyby wykupić jedynie świąteczne posiłki.

Pensjonacik Basia zachęca do skorzystania ze specjalnej wielkanocnej oferty. Gospodarze zapewnią smaczną, domową kuchnię oraz noclegi w wygodnych pokojach. Goście pensjonatu w sobotni poranek będą mogli wybrać się na przejażdżkę dorożką, by wziąć udział w święceniu wielkanocnych pokarmów.

Wielkanoc w Willi Monika przypomni wszystkim smaki dzieciństwa. Gości willi otoczy domowa atmosfera, która stworzy prawdziwie świąteczny klimat. Cena pobytu obejmuje między innymi noclegi, posiłki oraz przejażdżkę bryczkami po Kazimierzu Dolnym i okolicach miasta.

Kwatera Agroturystyczna Góry 91 oferuje możliwość wypoczynku z dala od szumu miasta. Jest to miejsce dla osób, ceniących sobie ciszę i spokój. Takie też będą zbliżające się Święta Wielkanocne… kameralne i wyjątkowe.

Agroturystyka „Pod Jabłonią” proponuje trzy pakiety do wyboru: pięciodniowy, czterodniowy lub trzydniowy. Każdy zawiera noclegi w wygodnych pokojach, pełne wyżywienie a także dostęp do wi-fi oraz darmowy parking. Chętni otrzymają od gospodarzy koszyczki ze święconką.

Wielkanocną ofertę ma także Hotel Kazimierzówka – obejmuje ona smaczne świąteczne posiłki oraz noclegi w wygodnych pokojach. Goście będą mogli wziąć udział w przygotowaniach koszyczków a także niedzielnych poszukiwaniach króliczka wielkanocnego. Ofertę uzupełnia strefa odnowy biologicznej oraz kącik zabaw dla dzieci.

MONTIS Hotel & SPA zaprasza na świąteczny wypoczynek w miłej, ciepłej atmosferze. Wielkanocny pakiet zawiera, oprócz noclegów i wyżywienia, także masaże i zabiegi pielęgnacyjne. Goście hotelu będą mieli nieograniczony dostęp do strefy SPA, z jacuzzi, sauną i łaźnią, oraz do sali ćwiczeń.

Wielkanocny pakiet w Austerii Kazimierskiej obejmuje trzy noclegi. W cenę wliczono również posiłki w formie bufetowych śniadań i obiadokolacji, a na Niedzielę Wielkanocną zaplanowano uroczysty obiad.

Święta Wielkanocne w stylu fit – tylko w hotelu GACA SPA! W programie pobytu znalazły się warsztaty wykonywania tradycyjnych pisanek, palm i innych ozdób świątecznych. Goście hotelu będą mogli zwiedzić miasto w towarzystwie przewodnika a także wziąć udział w tradycyjnym kazimierskim śmigusie-dyngusie.

UWAGA! Powyższy news powstał na podstawie informacji zawartych w zakładce Wielkanoc 2016. W treści newsa – jak zawsze – opisano najciekawsze oferty wielkanocne. Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby, by jego obiekt także został tu wymieniony, bardzo prosimy o kontakt mailowy: redakcja@kazimierzdolny.pl

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę