Weź udział w Jarmarku Świątecznym!

Niespełna dwa miesiące dzielą nas od Świąt Bożego Narodzenia. A jeszcze mniej czasu pozostało do kolejnej edycji kazimierskiego Jarmarku Świątecznego, któremu towarzyszy Kiermasz Smaków Regionalnych.  Wystawcy, którzy chcieliby zaprezentować swoje wyroby podczas jarmarku, muszą już teraz zgłosić chęć udziału w wydarzeniu.

- Jak co roku Jarmark Świąteczny połączony jest z Kiermaszem Smaków Regionalnych „Zasmakuj w Kazimierzu”, podczas którego będzie można spróbować tradycyjnych potraw regionalnych, świątecznych, produktów ekologicznych itp. - piszą organizatorzy. - Wydarzenie to jest już tradycją i na stałe zagościło w kalendarzu naszych imprez zimowych. Na Jarmarku czekają nas również min.: kiermasz rękodzieła i sztuki ludowej Kazimierskiego Stowarzyszenia, warsztaty ozdób świątecznych, zabawy i konkursy dla dzieci. Największą atrakcją wśród najmłodszych uczestników Jarmarku jest przyjazd na kazimierski Rynek Mikołaja ze słodkimi upominkami.

Tym razem Jarmark Świąteczny odbędzie się w dniach 7 – 8 grudnia. Przez dwa dni w godzinach od 10.00 do 19.00 na kazimierskim rynku rozbrzmiewać będzie świąteczna muzyka, a nad stoiskami unosić się będzie zapach  bożonarodzeniowych potraw.

- W niedzielę 8 grudnia o godz. 16.00 na kazimierskim Rynku odbędzie się Spotkanie Opłatkowe organizowane w Miasteczku po raz dziewiąty z inicjatywy radnych Rady Miejskiej i przy dużym zaangażowaniu mieszkańców Kazimierza Dolnego – piszą organizatorzy. 

Wystawcy, którzy są zainteresowani wzięciem udziału w Jarmarku Świątecznym, już dziś mogą zapoznać się z regulaminem wydarzenia. Na stronie internetowej Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dostępny jest także formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i złożyć do 15 listopada 2019r.

Skomentuj


Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Szukasz noclegu podczas delegacji, wyjazdu służbowego? Poniżej znajdziesz listę obiektów oferujących nocleg. Znajdź interesującą Cię ofertę i skontaktuj się z właścicielem w celu uzgodnienia...
Szukasz noclegu w ustronnym miejscu? Chcesz odpocząć z dala od tłumu ludzi, zgiełku miasta, w zacisznej okolicy lub na łonie przyrody? Ta oferta jest dla Ciebie. Poniżej znajdziesz listę obiektów...
Pokaż stopkę