Wesprzyj Knajpę Artystyczną!

Kazimierskie lokale gastronomiczne i obiekty noclegowe wciąż pozostają zamknięte. Przedsiębiorcy znaleźli się w naprawdę trudnej sytuacji, niektórzy wręcz w dramatycznej. Zagrożona jest przyszłość jednej z najbardziej znanych i lubianych kazimierskich restauracji – Knajpy Artystycznej. Zorganizowano specjalną akcję, która ma na celu wsparcie lokalu. Pomóż i Ty. Dołóż swoją cegiełkę i uratuj Knajpę Artystyczną przed zamknięciem.
Kazimierz Dolny mimo zbliżającego się sezonu turystycznego nadal jest cichy i pusty. Wszystko za sprawą koronawirusa, który wywrócił nasze życie do góry nogami. Po Miasteczku nie spacerują turyści, zamknięte są też wszystkie restauracje, knajpy, kawiarnie i obiekty noclegowe. Przedsiębiorcy z coraz większą niecierpliwością wyczekują zniesienia obostrzeń, które uniemożliwiają im funkcjonowanie. Jednak trudno przewidzieć, kiedy rząd wprowadzi drugi i trzeci etap odmrażania polskiej gospodarki. A sytuacja niektórych firm jest naprawdę dramatyczna.
Knajpa Artystyczna to jedna z najsłynniejszych restauracji w Kazimierzu. Działa od ośmiu lat i cieszy się bardzo dobrą opinia, zarówno wśród turystów, jak i mieszkańców. To właśnie w Knajpie Artystycznej toczy się wakacyjne życie festiwali, odbywają ciekawe spotkania i goszczą znane osobowości. To w piwnicach Knajpy Artystycznej mieści się Kazimierskie Muzeum Klocków Lego, tak chętnie odwiedzane przez wczasowiczów. Teraz, w związku z pandemią koronawirusa, Knajpa Artystyczna, podobnie jak inne kazimierskie lokale, pozostaje zamknięta, a jej przyszłość jest niepewna.
- Zostaliśmy zmuszeni prosić o pomoc. Bo inaczej nie będziemy mieli do czego wracać. Ciężka, wieloletnia praca wielu wspaniałych ludzi może zostać zaprzepaszczona. Proszenie nigdy nie było naszą mocną stroną, przeważnie to my dawaliśmy – czytamy w informacji zamieszczonej na stronie zrzutka.pl. - Czujemy się z tym kiepsko, wiedząc, że nie tylko my borykamy się z problemami finansowymi. Ale nie chcemy nic za darmo, za każdą wpłatę będziemy nagradzać darczyńców - kawą, ciachem, biletami do Kazimierskiego Muzeum Klocków, voucherami czy kartą zniżkową 10%, 15%, 20% - zależnie od kwoty wpłaty. Do odbioru po pandemii – jeśli przetrwamy, a to w Waszych rękach. Z góry dziękujemy za każdy gest! Do zobaczenia… na dobre w Artystycznej!
Pomóc może każdy. Akcja prowadzona jest na stronie zrzutka.pl i potrwa jeszcze blisko dwa miesiące. Do tej pory Knajpę Artystyczna wsparło ponad 40 osób, pomóż i Ty. Wesprzyj Knajpę Artystyczną!

Skomentuj


Mapa

Restauracje

KNAJPA ARTYSTYCZNA


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę