Wesprzyj Knajpę Artystyczną!

Kazimierskie lokale gastronomiczne i obiekty noclegowe wciąż pozostają zamknięte. Przedsiębiorcy znaleźli się w naprawdę trudnej sytuacji, niektórzy wręcz w dramatycznej. Zagrożona jest przyszłość jednej z najbardziej znanych i lubianych kazimierskich restauracji – Knajpy Artystycznej. Zorganizowano specjalną akcję, która ma na celu wsparcie lokalu. Pomóż i Ty. Dołóż swoją cegiełkę i uratuj Knajpę Artystyczną przed zamknięciem.
Kazimierz Dolny mimo zbliżającego się sezonu turystycznego nadal jest cichy i pusty. Wszystko za sprawą koronawirusa, który wywrócił nasze życie do góry nogami. Po Miasteczku nie spacerują turyści, zamknięte są też wszystkie restauracje, knajpy, kawiarnie i obiekty noclegowe. Przedsiębiorcy z coraz większą niecierpliwością wyczekują zniesienia obostrzeń, które uniemożliwiają im funkcjonowanie. Jednak trudno przewidzieć, kiedy rząd wprowadzi drugi i trzeci etap odmrażania polskiej gospodarki. A sytuacja niektórych firm jest naprawdę dramatyczna.
Knajpa Artystyczna to jedna z najsłynniejszych restauracji w Kazimierzu. Działa od ośmiu lat i cieszy się bardzo dobrą opinia, zarówno wśród turystów, jak i mieszkańców. To właśnie w Knajpie Artystycznej toczy się wakacyjne życie festiwali, odbywają ciekawe spotkania i goszczą znane osobowości. To w piwnicach Knajpy Artystycznej mieści się Kazimierskie Muzeum Klocków Lego, tak chętnie odwiedzane przez wczasowiczów. Teraz, w związku z pandemią koronawirusa, Knajpa Artystyczna, podobnie jak inne kazimierskie lokale, pozostaje zamknięta, a jej przyszłość jest niepewna.
- Zostaliśmy zmuszeni prosić o pomoc. Bo inaczej nie będziemy mieli do czego wracać. Ciężka, wieloletnia praca wielu wspaniałych ludzi może zostać zaprzepaszczona. Proszenie nigdy nie było naszą mocną stroną, przeważnie to my dawaliśmy – czytamy w informacji zamieszczonej na stronie zrzutka.pl. - Czujemy się z tym kiepsko, wiedząc, że nie tylko my borykamy się z problemami finansowymi. Ale nie chcemy nic za darmo, za każdą wpłatę będziemy nagradzać darczyńców - kawą, ciachem, biletami do Kazimierskiego Muzeum Klocków, voucherami czy kartą zniżkową 10%, 15%, 20% - zależnie od kwoty wpłaty. Do odbioru po pandemii – jeśli przetrwamy, a to w Waszych rękach. Z góry dziękujemy za każdy gest! Do zobaczenia… na dobre w Artystycznej!
Pomóc może każdy. Akcja prowadzona jest na stronie zrzutka.pl i potrwa jeszcze blisko dwa miesiące. Do tej pory Knajpę Artystyczna wsparło ponad 40 osób, pomóż i Ty. Wesprzyj Knajpę Artystyczną!

Skomentuj


Mapa

Restauracje

KNAJPA ARTYSTYCZNA


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę