Weekend w spa

Mimo, że jeszcze zima sypie śniegiem, weekend zapowiada się słonecznie. Temperatura będzie iście wiosenna - w granicach 10 o C.  W sam raz na spacer do Kazimierza. Nie oznacza to jeszcze, że napijemy się herbatki pod parasolem, ale kawiarenki nie tylko w rynku zapraszają wszystkich tych, których zmęczy wędrówka po kazimierskich drogach i bezdrożach.

Zmęczone ciało i duszę po całotygodniowym trudzie wielkiego miasta ukoić warto najpierw w spa.

Hotel Król Kazimierz
kusi luksusowo urządzonym SPA i wellness – mieszczącym basen Błękitna Laguna, gabinety kosmetyczne, specjalistyczne gabinety masażu, sauny i jedyną w Polsce łaźnię turecką – Hammam. W ofercie znajdziemy zarówno propozycje dla pań (Anti Aging – Fale Radiowe, pakiet „Królewskie Złoto” czy "Uroda Esterki") jak i dla panów („Kazimierska Harmonia”), a także propozycję dla par, jak „Magiczny Duet” ze wspólną kąpielą w mleku z płatkami róż!


Hotelowe centrum odnowy biologicznej hotelu Villa Bohema zaprasza na zabiegi pielęgnacyjne i relaksujące, masaże do sauny fińskiej, na basen i jacuzzi. Swoją ofertę Bohema kieruje do pań i panów, do zakochanych, do przyszłych mam, do tych, którzy potrzebują więcej energii, do tych, którzy chcą być w formie. Bądźmy piękni z Bohemą!


Zajazd Piastowski zaprasza do salonu kosmetycznego i sauny fińskiej.


Jak po takiej regeneracji smakuje Kazimierz? Warto się przekonać, z nową energią pokonując kazimierskie ścieżki i bezdroża, docierając na przykład do źródeł nazw pakietów spa z Hotelu Król Kazimierz – jak choćby w Czerniawach do Źródełka Miłości, przy którym spotkali się król Kazimierz z Esterką czy do dębu króla Kazimierza na Dębowych Górach!

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat zabiegów w SPA, zapoznać się z ofertą Hoteli SPA i DAY SPA zapraszamy na stronę: www.Spa24.pl

 

Sobota 12 marca


Godz. 20.00 – U Fryzjera Muzyka Klezmerska - kapela Di KuzineKnajpa "U Fryzjera”

 

Przez cały weekend trwa:

 

 

Zobacz również:

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę