Aktualności dla "hotel Król Kazimierz"

Był już festyn i aukcja obrazów, teraz nadszedł czas na kolejne wydarzenie mające na celu pomoc sześcioletniemu Frankowi. W ostatnią niedzielę lipca, w Hotelu Król Kazimierz odbędzie się charytatywna kolacja z gwiazdami. Bilety już są w sprzedaży.

Dzisiaj w godzinach porannych przed Hotelem Król Kazimierz pojawiły się dwa wozy bojowe straży pożarnej. Jak się okazuje, to tylko połowa jednostek zadysponowanych na miejsce zdarzenia. Co się tam stało?

Tydzień w Miasteczku nie rozpoczął się dość spokojnie. W poniedziałek przed południem zawyła strażacka syrena, a chwilę później w mieście pojawiły się samochody strażackie , policja i pogotowie ratunkowe. Służby zmierzały w kierunku Hotelu „Król Kazimierz”. Co tam się stało?

Weekend w spa

Mimo, że jeszcze zima sypie śniegiem, weekend zapowiada się słonecznie. Temperatura będzie iście wiosenna - w granicach 10 o C.  W sam raz na spacer do Kazimierza. Nie oznacza to jeszcze, że napijemy się herbatki pod parasolem, ale kawiarenki nie tylko w rynku zapraszają wszystkich tych, których zmęczy wędrówka po kazimierskich drogach i bezdrożach.

Warto zawalczyć o słowo czytane, bo to właśnie ono najbardziej rozwija dziecięcą wyobraźnię – powiedziała aktorka Anna Guzik, która w środę 20 maja czytała dzieciom baśnie Andersena w hotelu Król Kazimierz.

Poczytaj mi... Aniu!

W hotelu Król Kazimierz Hans Christian Andersen będzie opowiadał swoje baśnie. Tym razem – za pośrednictwem sympatycznej… Ani Guzik.
Maluchom tym razem nie wystarczyły autografy i wspólne zdjęcia, zauroczone aktorką rzucały jej się na szyję. Tak wyglądało zakończenie kolejnego Spotkania z książką dla dzieci, którego gościem była znana głównie z „Barw szczęścia” Katarzyna Zielińska.
Jednym z gości honorowych, którzy odwiedzili Kazimierz Dolny w czasie Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich był Filip Łobodziński. Był bohaterem specjalnego Spotkania z książką dla dzieci.
Kolejne spotkanie z książką dla dzieci odbędzie się w hotelu Król Kazimierz. Gościem w tym miejscu może być tylko… Esterka? Ile jest kazimierskiej Esterki w Katarzynie Zielińskiej, odtwórczyni roli Marty Walawskiej w serialu „Barwy szczęścia”, przekonać się będzie można już w najbliższą sobotę o godzinie 16.00 w hotelu Król Kazimierz.
Kasia Cerekwicka, Małgorzata Kożuchowska, Justyna Steczkowska, Dorota Stalińska, Tomasz Stockinger to zaledwie początek listy gwiazd, które w ostatni weekend odwiedziły Hotel Król Kazimierz. Oficjalnie otwarcie odbyło się wczoraj. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Pokaż stopkę