Aktualności dla "Villa Bohema"

W pierwszej połowie września w siedzibie redakcji tygodnika „Polityka” miało miejsce podsumowanie I tury certyfikacji "Złoty Standard". Certyfikaty odebrali przedstawiciele pierwszych 23 wyróżnionych hoteli. Wśród nich znalazła się także kazimierska Villa Bohema.

Kolejny weekend upłynie nam w atmosferze V Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Co jeszcze przed nami na dwóch filmowych brzegach Wisły?

Polne kwiaty, łąki, lasy oraz pozytywne barwy. Tak w skrócie opisać można prace autorstwa Tadeusza Abraszka, które oglądać można w Villi Bohema w Kazimierzu Dolnym.

To jeden z najpiękniejszych punktów widokowych w Kazimierzu. Ze wzgórza rozciąga się widok na Wisłę i jej dolinę, na Janowiec i położony u stóp góry – maleńki Mięćmierz.

Długi weekend majowy jest bardzo lubiany przez Polaków. Szczególnie, gdy świąteczne dni wypadają w te pracujące. W tym roku, jeśli wszystko dobrze zaplanujemy, możemy mieć pięciodniowy urlop.

Weekend w spa

Mimo, że jeszcze zima sypie śniegiem, weekend zapowiada się słonecznie. Temperatura będzie iście wiosenna - w granicach 10 o C.  W sam raz na spacer do Kazimierza. Nie oznacza to jeszcze, że napijemy się herbatki pod parasolem, ale kawiarenki nie tylko w rynku zapraszają wszystkich tych, których zmęczy wędrówka po kazimierskich drogach i bezdrożach.

Pokaż stopkę