Ważny komunikat puławskiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej!

Zwiedzałeś w minionych dniach Zamek w Janowcu? A może podróżowałeś linią 17, pomiędzy przystankiem „Wojska Polskiego - Dworzec” a „Janowiec Rynek p. Nasiłów”? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedź jest twierdząca, skontaktuj się pilnie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Puławach.
- Uwaga! Wszystkie osoby, które w dniach 17 - 21 lipca 2020 r. zwiedzały Zamek w Janowcu oraz osoby, które w dniu 21 lipca 2020 r. (wtorek) w godz.8.30 – 9.00 podróżowały linią 17 pomiędzy przystankiem „Wojska Polskiego - Dworzec" a "Janowiec Rynek p. Nasiłów” proszone są o niezwłoczny kontakt telefoniczny z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Puławach – czytamy w oficjalnym komunikacie puławskiej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

Jak informują lokalne media, u dwóch pracowników Muzeum Nadwiślańskiego, oddziału Zamek w Janowcu potwierdzono zakażenie SARS-CoV-2. W obu przypadkach źródło zakażenia jest jeszcze w trakcie ustalania. Jeśli więc byłeś w weekend na janowieckim zamku czy też podróżowałeś autobusem linii nr 17, skontaktuj się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Puławach: tel. 81 886 12 05 lub 509 282 119.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę