Ważny komunikat puławskiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej!

Zwiedzałeś w minionych dniach Zamek w Janowcu? A może podróżowałeś linią 17, pomiędzy przystankiem „Wojska Polskiego - Dworzec” a „Janowiec Rynek p. Nasiłów”? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedź jest twierdząca, skontaktuj się pilnie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Puławach.
- Uwaga! Wszystkie osoby, które w dniach 17 - 21 lipca 2020 r. zwiedzały Zamek w Janowcu oraz osoby, które w dniu 21 lipca 2020 r. (wtorek) w godz.8.30 – 9.00 podróżowały linią 17 pomiędzy przystankiem „Wojska Polskiego - Dworzec" a "Janowiec Rynek p. Nasiłów” proszone są o niezwłoczny kontakt telefoniczny z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Puławach – czytamy w oficjalnym komunikacie puławskiej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

Jak informują lokalne media, u dwóch pracowników Muzeum Nadwiślańskiego, oddziału Zamek w Janowcu potwierdzono zakażenie SARS-CoV-2. W obu przypadkach źródło zakażenia jest jeszcze w trakcie ustalania. Jeśli więc byłeś w weekend na janowieckim zamku czy też podróżowałeś autobusem linii nr 17, skontaktuj się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Puławach: tel. 81 886 12 05 lub 509 282 119.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę