W rytmie serca wieczorową porą

Skomentuj (2)

Chłodny sierpniowy wieczór, ale w przyrynkowych kafejkach tłoczno. U Radka dziś wyjątkowo jasno. Trwają zdjęcia do serialu W rytmie serca. Premiera już 10 września o 20.00 na Polsacie.

W Kazimierzu znów rządzą filmowcy. Tym razem – w nocy. Na Rynku pojawiły się ekrany oświetleniowe. Studnię ozdobiono girlandami świateł, jakich nie miała nawet w Boże Narodzenie. Kamienice Przybyłów toną w niebieskim  mroku.

U Radka rojno i gwarno, chociaż ta noc do ciepłych już nie należy. Przy jednym ze stolików siedzi jednak jak gdyby nigdy nic kobieta z dwójką dzieci. Mateusz Damiecki w roli ojca rodziny, a może jedynie przyjaciela, wita się ze starszym kolegą po fachu – w tej roli Piotr Frączewski –  a po chwili odbiera telefon i wychodzi na plac Rynku, by swobodnie porozmawiać.

- Dzwoni do kochanki – mówi z boku ktoś dobrze poinformowany, dla kogo nie starczyło jednak miejsca U Radka.

Żądnych wrażeń z uczestniczenia w filmowej rzeczywistości nie brakuje pomimo chłodu. To fascynujące podpatrywać serial – być może wkrótce ulubiony – od kuchni. W świetle gwiazd ekranu także jak widać można się ogrzać.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

 • ech
  Polecam wstrząsający artykuł w Dzienniku Wschodnim"Płatność kartą? "Tylko od 6 złotych". Damięcki w Kazimierzu " Ach, jak to traktuje się u nas Aktorów ! Pierwszy komentarz pod artykułem znakomity.
  • pijany znad Grodarza
   Jeden z komentarzy pod tym artykulem : "
   "Co trzeba mieć we łbie żeby płacić kartą 1,30 zł."

   haha. Aktorem być trza.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę