Kazimierz znów opanowali filmowcy!

zobacz więcej (13)

W Kazimierzu Dolnym znów pojawili się filmowcy. W Miasteczku powstawały ostatnie zdjęcia do szóstego sezonu serialu „W rytmie serca”, który na ekranach pojawi się już w marcu.
Już na wiosnę Kazimierz Dolny wraz z serialem „W rytmie serca” powróci na ekrany telewizorów. Przed nami szósty sezon serialu produkowanego przez Telewizję Polsat, którego akcja toczy się w Kazimierzu Dolnym. I to właśnie tu powstawały kolejne ujęcia z udziałem głównych bohaterów. Tym razem w nadwiślańskim Miasteczku pojawili się m.in. Barbara Kurdej – Szatan, Mateusz Damięcki, Dariusz Toczek, Maria Dębska, Filip Bobek, Antoni Pawlicki, Arkadiusz Smoleński, Antoni Królikowski i Popek. Sceny były kręcone na Rynku, na ulicy Senatorskiej, Lubelskiej i Puławskiej.
Co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu? Realizatorzy nie chcą zbyt wiele zdradzać. Na pewno pojawią się nowi bohaterowie (Anna Mucha i Beata Ścibakówna) i nowe intrygi. Pierwszy odcinek nowego sezonu zostanie wyemitowany prawdopodobnie już 1 marca.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę