W nowej szkole trwa wielkie sprzątanie

Skomentuj (15)

zobacz więcej (39)

Ostatnio wokół szkoły dużo jest szumu, dużo niepewności. Pozytywne informacje są takie, że prace na budowie znowu ruszyły.

Za szkołą od strony skarpy pracują ekipy budowlane. Rudo – żółta ściana skalna robi wrażenie. Zabezpieczono ją siatką ochronną, by spadające ewentualnie drobne kamyki nie przeszkadzały w pracy i łagodnie osuwały się po zboczu. Na razie pracuje tu tylko koparka. Pozostały sprzęt do umocnienia zbocza czeka na swoją kolej przed budynkiem szkoły.

Wewnątrz samego budynku – wielkie sprzątanie. Ekipa sprzątająca myje podłogi, drzwi i okna. Ustawiane są pierwsze stoliki i krzesełka, kolejne czekają w korytarzu. Niedługo zawieszone zostaną tablice i dojedzie reszta wyposażenia.

Sprzątanie widoczne jest także na zewnątrz. Tu szyby zewnętrzne myje nawet… alpinista! Liny przygotowane do umycia kolejnych powierzchni zwisają z okien poddasza.

Wygląda to bardzo obiecująco, ale wciąż do realizacji – nie licząc skarpy – pozostały patio i łącznik. A potem – odbiór techniczny budynku. Jeszcze nieprędko dzieci wejdą do szkoły. Na pewno nie we wrześniu.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (15)

Mapa

Oświata

szkoła


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2017.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2017/2018? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę