W Koszczycu trwają matury

Skomentuj (2)

W Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza trwają egzaminy maturalne. Za maturzystami już egzaminy pisemne z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Ale to nie koniec zmagań.

Kasztany wprawdzie nie zakwitły, ale z tego powodu matury nikt ani nie przesunął, ani tym bardziej nie odwołał. Egzaminy maturalne trwają właśnie w Kazimierzu w jedynej obecnie szkole ponadgimnazjalnej – Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza.

W tym roku nad arkuszami maturalnymi pochylili się uczniowie klasy IV Technikum Hotelarskiego i III Liceum dla Dorosłych.

Dzisiaj czwarty dzień zmagań - maturzyści z Koszczyca zdają egzamin rozszerzony z matematyki. Przed nimi jeszcze rozszerzony angielski, geografia, a także podstawowy niemiecki.

 

Maturzyści - hotelarze z Koszczyca do matur podchodzą ze spokojem. Wszyscy mają w kieszeni dyplomy potwierdzajace kwalifikacje z zawodzie.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • pijany znad Grodarza
    Niedobrze. Kasztany nie kwitną.
    • Kasztanka Piłsudskiego
      I nie zakwitną już wcale niektóre. Szał wycinki trwa. Z kasztanowego drewna powstają wypasine meble do pałaców.

Mapa

Oświata

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę