"Ugotowani" w Żmijowiskach

Skomentuj (2)

zobacz więcej (7)

W ostatnich dniach na Lubelszczyźnie realizowano zdjęcia do jednego z odcinków nowej serii „Ugotowanych”. Tym razem ekipa filmowców zawitała do Puław oraz do… Żmijowisk.

„Ugotowani” to program typu reality show o charakterystyce kulinarnej, emitowany w telewizji TVN od 2010 roku. Za nami już kilka edycji, trwają także prace nad kolejnym sezonem.

W związku z tym, że w każdym odcinku czwórka nieznajomych ludzi z jednego miasta spotyka się przy jednym stole, realizatorzy każdy jeden odcinek kręcą w innym miejscu. Tym razem wybrano Puławy. Jednak zdjęcia robione są nie tylko w samym mieście, ale także w nieco odległych Żmijowiskach, na terenie wczesnośredniowiecznego grodziska – oddziału Muzeum Nadwiślańskiego. Dlaczego ekipa „Ugotowanych” trafiła pod strzechy słowiańskich chałup? Kim będą uczestnicy „puławskiego” odcinka programu? I wreszcie: jakie smakołyki zagościły na wielkim drewnianym stole w Żmijowiskach?

Na razie realizatorzy odpowiedzi na te pytania utrzymują w tajemnicy.

- Przygotowywany obecnie materiał zobaczymy wiosną 2018 w TVN – mówi Lucyna Oporska z TVN. – Na tę chwilę zdradzić możemy jedynie tyle, że wszyscy uczestnicy tego odcinka są z Puław. Więcej informacji przekażemy przed emisją kolejnej edycji „Ugotowanych”.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • Anatol
    Słyszałem,że w Kazimierzu też u kogoś byli.
    • Wątpię
      Na naczelnej szczujni byłbym pewnie artykuł jakiegoś artysty na ten temat. Nie wytrzymałby raczej!

Mapa

Muzea

Muzeum Nadwiślańskie / Oddział Grodzisko Żmijowiska


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę