"Ugotowani" w Żmijowiskach

Skomentuj (2)

zobacz więcej (7)

W ostatnich dniach na Lubelszczyźnie realizowano zdjęcia do jednego z odcinków nowej serii „Ugotowanych”. Tym razem ekipa filmowców zawitała do Puław oraz do… Żmijowisk.

„Ugotowani” to program typu reality show o charakterystyce kulinarnej, emitowany w telewizji TVN od 2010 roku. Za nami już kilka edycji, trwają także prace nad kolejnym sezonem.

W związku z tym, że w każdym odcinku czwórka nieznajomych ludzi z jednego miasta spotyka się przy jednym stole, realizatorzy każdy jeden odcinek kręcą w innym miejscu. Tym razem wybrano Puławy. Jednak zdjęcia robione są nie tylko w samym mieście, ale także w nieco odległych Żmijowiskach, na terenie wczesnośredniowiecznego grodziska – oddziału Muzeum Nadwiślańskiego. Dlaczego ekipa „Ugotowanych” trafiła pod strzechy słowiańskich chałup? Kim będą uczestnicy „puławskiego” odcinka programu? I wreszcie: jakie smakołyki zagościły na wielkim drewnianym stole w Żmijowiskach?

Na razie realizatorzy odpowiedzi na te pytania utrzymują w tajemnicy.

- Przygotowywany obecnie materiał zobaczymy wiosną 2018 w TVN – mówi Lucyna Oporska z TVN. – Na tę chwilę zdradzić możemy jedynie tyle, że wszyscy uczestnicy tego odcinka są z Puław. Więcej informacji przekażemy przed emisją kolejnej edycji „Ugotowanych”.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • Anatol
    Słyszałem,że w Kazimierzu też u kogoś byli.
    • Wątpię
      Na naczelnej szczujni byłbym pewnie artykuł jakiegoś artysty na ten temat. Nie wytrzymałby raczej!

Mapa

Muzea

Muzeum Nadwiślańskie / Oddział Grodzisko Żmijowiska


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę