"Ugotowani" w Żmijowiskach

Skomentuj (2)

zobacz więcej (7)

W ostatnich dniach na Lubelszczyźnie realizowano zdjęcia do jednego z odcinków nowej serii „Ugotowanych”. Tym razem ekipa filmowców zawitała do Puław oraz do… Żmijowisk.

„Ugotowani” to program typu reality show o charakterystyce kulinarnej, emitowany w telewizji TVN od 2010 roku. Za nami już kilka edycji, trwają także prace nad kolejnym sezonem.

W związku z tym, że w każdym odcinku czwórka nieznajomych ludzi z jednego miasta spotyka się przy jednym stole, realizatorzy każdy jeden odcinek kręcą w innym miejscu. Tym razem wybrano Puławy. Jednak zdjęcia robione są nie tylko w samym mieście, ale także w nieco odległych Żmijowiskach, na terenie wczesnośredniowiecznego grodziska – oddziału Muzeum Nadwiślańskiego. Dlaczego ekipa „Ugotowanych” trafiła pod strzechy słowiańskich chałup? Kim będą uczestnicy „puławskiego” odcinka programu? I wreszcie: jakie smakołyki zagościły na wielkim drewnianym stole w Żmijowiskach?

Na razie realizatorzy odpowiedzi na te pytania utrzymują w tajemnicy.

- Przygotowywany obecnie materiał zobaczymy wiosną 2018 w TVN – mówi Lucyna Oporska z TVN. – Na tę chwilę zdradzić możemy jedynie tyle, że wszyscy uczestnicy tego odcinka są z Puław. Więcej informacji przekażemy przed emisją kolejnej edycji „Ugotowanych”.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (2)

Mapa

Muzea

Grodzisko Żmijowiska


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2017.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2017/2018? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę