Spędź walentynki 2017 w Kazimierzu Dolnym

Zbliżają się walentynki, a ty jeszcze nie masz na nie pomysłu? Zapraszamy do Kazimierza Dolnego, który jest przecież jednym z najbardziej romantycznych polskich miast.

Dla zakochanych nie ma piękniejszego miejsca niż Kazimierz! Wyobraźcie sobie spacer klimatycznymi uliczkami, a później nastrojową kolację przy świecach. Warto też sprawdzić walentynkową ofertę kazimierskich hotelarzy – niżej prezentujemy najciekawsze propozycje.

W hotelu Dwa Księżyce świętowanie walentynek trwa od 10 do 19 lutego. W tym czasie zakochani  mogą wykupić jedno lub dwudniowy pakiet. W cenę wliczono między innymi romantyczną kolację z winem oraz walentynkową zabawę. Oprócz tego w każdym pokoju na gości czekać będzie upominek-niespodzianka od hotelu.

Willa Pod Basztą zaprasza na romantyczny pobyt w dwóch terminach 10-12 lutego lub 17-19 lutego. Cena pobytu obejmuje noclegi, romantyczną kolację, którą będzie można zamówić do pokoju lub zjeść w restauracji, a także śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Goście otrzymają też butelkę wina do pokoju.

Walentynkową ofertę znajdziemy w pensjonacie Pod Wietrzną Górą oraz tamtejszej restauracji. 14 lutego można zjeść tam romantyczną kolację z indywidualnie skomponowanym menu. Do kolacji goście otrzymają wino musujące lub szampana.

Wiatrakowo zaprasza na romantyczny weekend (10-12 lutego), pełen atrakcji dla dwojga. Cena pobytu obejmuje kolacje przy świecach i wieczory spędzane przy blasku kominka. Warto wybrać się na krótki spacer do znajdującego się w ogrodzie konfesjonału – w dzień św. Walentego można w nim zostawić wszystkie tajemnice.

Pokoje Gościnne "Krakowska 39" oferują możliwość weekendowego wypoczynku z ukochaną osobą. Pakiet obejmuje noclegi, śniadania, romantyczną kolacją oraz powitalny prezent, czekający w pokoju. Goście mogą wybrać się też do restauracji Kuchnia ze Smakiem, gdzie 11 lutego odbędzie się kameralny koncert duetu „Magda & Adam”.

Gościniec Basia zaprasza wszystkich zakochanych! W cenę pobytu wliczone są noclegi, śniadania oraz romantyczna kolacja przy świecach. Oprócz tego w walentynki wszystkie pokoje otrzymają wyjątkowy wystrój, a na gości czekać będzie piękny bukiet róż.

Walentynkowy pobyt oferuje również GACA Fit HOTEL. W cenę pobytu wliczone są zabiegi dla dwojga – w tym masaż całego ciała oraz korzystanie ze strefy Wellness. Na zakochanych czekać będzie także romantyczna kolacja z możliwością zaserwowania jej w pokoju udekorowanym płatkami róż i świecami. Dodatkowo, jako że zima wyjątkowo dopisała, goście otrzymają 20% rabatu na wyciąg narciarski w Kazimierzu!

Hotel Spichlerz pod Żurawiem przygotował wyjątkową ofertę walentynkową, sprzyjającą wypoczynkowi we dwoje (do wyboru pakiet jedno i dwudniowy). Zakochane pary będą mogły zjeść romantyczną kolację przy blasku świec. Specjalnie dobrane menu, pyszny deser, nastrojowa muzyka i wyborne wino uczynią ten wieczór niezapomnianym, a noc spędzona w eleganckim pokoju udekorowanym płatkami róż każdego wprawi w cudowny nastrój!

Restauracja Sielanka na Małym Rynku zaprasza na romantyczną kolację walentynkową i rezerwuje wszystkie stoliki dla zakochanych par! Obsługa restauracji zadba o doznania kulinarne i estetyczne wszystkich gości: wyśmienite i pięknie podane potrawy, niebiańsko pyszny deser, wyborne wino, blask świec, kwiaty i nastrojową muzykę. Ten magiczny wieczór będzie należał tylko do Was! Rezerwacje stolików przyjmowane są do 13 lutego 2017.

Na romantyczny weekend (10-12 lutego) zaprasza również www.KWASKOWA.pl. Na zakochanych czekają wyjątkowe atrakcje, w tym wieczór kominkowy, romantyczny kulig z pochodniami lub przejażdżka bryczką oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek. Goście hotelu będą mogli zjeść również pyszne śniadania.

UWAGA! Powyższy news powstał na podstawie informacji zawartych w zakładce Walentynki 2017. W treści newsa opisano najciekawsze walentynkowe oferty. Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby, aby jego obiekt także został tu wymieniony, bardzo prosimy o kontakt mailowy: redakcja@kazimierzdolny.pl

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę