Spędź walentynki 2017 w Kazimierzu Dolnym

Zbliżają się walentynki, a ty jeszcze nie masz na nie pomysłu? Zapraszamy do Kazimierza Dolnego, który jest przecież jednym z najbardziej romantycznych polskich miast.

Dla zakochanych nie ma piękniejszego miejsca niż Kazimierz! Wyobraźcie sobie spacer klimatycznymi uliczkami, a później nastrojową kolację przy świecach. Warto też sprawdzić walentynkową ofertę kazimierskich hotelarzy – niżej prezentujemy najciekawsze propozycje.

W hotelu Dwa Księżyce świętowanie walentynek trwa od 10 do 19 lutego. W tym czasie zakochani  mogą wykupić jedno lub dwudniowy pakiet. W cenę wliczono między innymi romantyczną kolację z winem oraz walentynkową zabawę. Oprócz tego w każdym pokoju na gości czekać będzie upominek-niespodzianka od hotelu.

Willa Pod Basztą zaprasza na romantyczny pobyt w dwóch terminach 10-12 lutego lub 17-19 lutego. Cena pobytu obejmuje noclegi, romantyczną kolację, którą będzie można zamówić do pokoju lub zjeść w restauracji, a także śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Goście otrzymają też butelkę wina do pokoju.

Walentynkową ofertę znajdziemy w pensjonacie Pod Wietrzną Górą oraz tamtejszej restauracji. 14 lutego można zjeść tam romantyczną kolację z indywidualnie skomponowanym menu. Do kolacji goście otrzymają wino musujące lub szampana.

Wiatrakowo zaprasza na romantyczny weekend (10-12 lutego), pełen atrakcji dla dwojga. Cena pobytu obejmuje kolacje przy świecach i wieczory spędzane przy blasku kominka. Warto wybrać się na krótki spacer do znajdującego się w ogrodzie konfesjonału – w dzień św. Walentego można w nim zostawić wszystkie tajemnice.

Pokoje Gościnne "Krakowska 39" oferują możliwość weekendowego wypoczynku z ukochaną osobą. Pakiet obejmuje noclegi, śniadania, romantyczną kolacją oraz powitalny prezent, czekający w pokoju. Goście mogą wybrać się też do restauracji Kuchnia ze Smakiem, gdzie 11 lutego odbędzie się kameralny koncert duetu „Magda & Adam”.

Gościniec Basia zaprasza wszystkich zakochanych! W cenę pobytu wliczone są noclegi, śniadania oraz romantyczna kolacja przy świecach. Oprócz tego w walentynki wszystkie pokoje otrzymają wyjątkowy wystrój, a na gości czekać będzie piękny bukiet róż.

Walentynkowy pobyt oferuje również GACA Fit HOTEL. W cenę pobytu wliczone są zabiegi dla dwojga – w tym masaż całego ciała oraz korzystanie ze strefy Wellness. Na zakochanych czekać będzie także romantyczna kolacja z możliwością zaserwowania jej w pokoju udekorowanym płatkami róż i świecami. Dodatkowo, jako że zima wyjątkowo dopisała, goście otrzymają 20% rabatu na wyciąg narciarski w Kazimierzu!

Hotel Spichlerz pod Żurawiem przygotował wyjątkową ofertę walentynkową, sprzyjającą wypoczynkowi we dwoje (do wyboru pakiet jedno i dwudniowy). Zakochane pary będą mogły zjeść romantyczną kolację przy blasku świec. Specjalnie dobrane menu, pyszny deser, nastrojowa muzyka i wyborne wino uczynią ten wieczór niezapomnianym, a noc spędzona w eleganckim pokoju udekorowanym płatkami róż każdego wprawi w cudowny nastrój!

Restauracja Sielanka na Małym Rynku zaprasza na romantyczną kolację walentynkową i rezerwuje wszystkie stoliki dla zakochanych par! Obsługa restauracji zadba o doznania kulinarne i estetyczne wszystkich gości: wyśmienite i pięknie podane potrawy, niebiańsko pyszny deser, wyborne wino, blask świec, kwiaty i nastrojową muzykę. Ten magiczny wieczór będzie należał tylko do Was! Rezerwacje stolików przyjmowane są do 13 lutego 2017.

Na romantyczny weekend (10-12 lutego) zaprasza również www.KWASKOWA.pl. Na zakochanych czekają wyjątkowe atrakcje, w tym wieczór kominkowy, romantyczny kulig z pochodniami lub przejażdżka bryczką oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek. Goście hotelu będą mogli zjeść również pyszne śniadania.

UWAGA! Powyższy news powstał na podstawie informacji zawartych w zakładce Walentynki 2017. W treści newsa opisano najciekawsze walentynkowe oferty. Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby, aby jego obiekt także został tu wymieniony, bardzo prosimy o kontakt mailowy: redakcja@kazimierzdolny.pl

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2023.
Pokaż stopkę