Topiła się w Wiśle

Skomentuj (9)

Kazimierscy policjanci uratowali kobietę topiącą się w Wiśle.

Do zdarzenia doszło w środę w nocy. Policja w Kazimierzu otrzymała zgłoszenie około godziny 21.00.

- Z informacji, które policjanci uzyskali od zgłaszającego wynikało, że 32-latka z Lublina wskoczyła do Wisły na wysokości hotelu przy ulicy Krakowskiej. Była w złym stanie psychicznym i pod wpływem alkoholu – relacjonuje Ewa Rejn – Kozak rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Poszukiwania utrudniała późna godzina i zapadający zmrok. Dwóm funkcjonariuszom pomagali przypadkowi wędkarze.

- Około pół kilometra od miejsca gdzie ostatnio była widziana 32-latka, w zaroślach na wysokości ulicy Krakowskiej policjanci zauważyli wycieńczoną kobietę. Udzielili jej pomocy, okrywając ją służbową bluzą, a następnie w kamizelce ratunkowej przetransportowali do portu. Kobieta trafiła do szpitala na badania – mówi Ewa Rejn – Kozak. – Jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebez-pieczeństwo.

Szybkie i sprawne działanie policjantów z Kazimierza Dolnego:  sierż. szt. Cezarego Szymanka oraz st. sierż. Przemysława Pietrasa zapobiegło tragedii.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (9)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2018.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2018.
Pokaż stopkę