Trwa majowa sesja Rady Miejskiej

Skomentuj (27)

Trwa majowa sesja Rady Miejskiej. Radni obradują między innymi nad sprawą nadania proboszczowi parafii kazimierskiej ks. Tomaszowi Lewniewskiemu tytułu "Zasłużony dla gminy Kazimierz Dolny".

Transmisja na facebooku

Skomentuj


Dodane komentarze (14)

 • człowiek nie w szoku
  Tak to dzisiaj niestety wygląda... Kiedyś chyba też, choć możliwość generowania półprawd i fakenewsów była węższa, bo nie każdy mógł pisać tak sobie na forum o potencjalnie globalnym zasięgu.
  Teraz obcy z dalekich stron mogą czytać i nie rozumieć...
  Ja też nie rozumiem do końca aktualnych przepychanek we włoskiej polityce.
  Też powinno być im wstyd?..
  Ale jestem obcy i nie muszę rozumieć.
 • obca
  Więcej szacunku to powinniście okazywać samym sobie. Tę niezrozumiałą dla obcych walkę kur i kogutów należałoby skończyć, bo to wstyd. Nie szanujecie (w większości) ani władzy, ani kościoła, ani samych siebie, co jeszcze raz powtarzam. To nie wolność słowa, to awanturnictwo.
  • coś takiego?
   kobieto ,wszędzie jest tak samo dobrze.
  • obca
   No to równajcie w dół. Przegryźcie sobie gardła. Coś takiego, prawda?
  • człowiek nie w szoku
   Idą wybory to jest pewna polityczna walka i jest to normalne. I uważam, że jest i tak łagodnie. Wojna jest na słowa i nikt sobie gardeł nie podrzyna i raczej tak pozostanie.
   Jak na anonimowe forum to jest tu całkiem kulturalnie.
   Obca kobieto! Zajrzyj na onet albo na "opiniotwórczą" wyborczą i tam pouczaj forumowiczów w sprawie wzajemnego szacunku...
  • obca
   Walka polityczna na fake newsy i półprawdy? Daruj sobie i sam zaglądaj na Onet i GW.
 • Człowiek nie w szoku
  do Człowieku w szoku!
  Dla ciebie to Pani Rupiewicz. Mniej szoku. Więcej szacunku.
  do Pijany znad Grodarza!
  Wicik raczej sprawia wrażenie lokalnego Misiewicza!
  Ale ciemny lud nabiera się na te "znajomości"
  Znajomości to się liczą tylko w takiej małej społeczności jak Kazimierz dlatego miejscowy lud tak w nie wierzy. W prawdziwym biznesie i polityce nie ma kumpli!
  A te niby "znajomości" tworzą zależności i zobowiązania za które trzeba duuuużo płacić!
  • Jednak Tacy Sami
   taaaak ?" ciemny lud "miejscowy lud" i Człowiekowi nie w szoku zabrakło kultury i szacunku do innych
  • człowiek nie w szoku
   Czy uważasz że grunt to "znajomości" i na nich budujesz swoją wartość i możliwości, że tak cie to poruszyło?
   Ja napisałem o takich co wierzą w propagandę władzy bo dają sobie ciemnotę wciskać...
   Na "ciemny lud" licencje mam nie ja, ale naczelny propagandzista PIS. Tak nazwał wyborców tej partii, a ciemny lud dalej tą propagandę kupuje. Pocieszę cię że mi też skutecznie parę razy ciemnotę wcisnęli...
  • człowiek (nadal) w szoku
   PANI Rupiewicz jako burmistrz to temat na spektakl kabaretowy.
   Pan Wicik jest osobą, o której obywatele miasta nic nie wiedzą. Kandydat musi zaistnieć. Nie przez chwilę, ale przez dłuższy czas.
  • człowiek nie w szoku
   Wicik to dopiero temat. Prawie jak z "Ucha Prezesa"
   Wcale nie musi być burmistrzem. Wystarczy że zaistniał: składając kwiatki, bywając na spotkaniach z premierem, mierząc skarpę i wygłaszają peany na cześć Partii która "dotrzymuje obietnic" budując most w Kazimierzu, to temat na kabaret. I całe szczęście że jeszcze można zrobić taki temat...
   Ale ani Jedna ani Drugi nic nie mówią o kandydowaniu.
 • Mesjasz
  Już wybraliśmy doświadczonego Pisule i co na przyszło wstyd i hańba nic więcej. Wicik ma potencjał i spore znajomości jeśli nikt więcej się nie pojawi to z Trójki Pisula Rupiewicz Wicik zdecydowanie głosuję na Wicika, chociaż on jeszcze nie zgłosił swojej kandydatury...
  • pijany znad Grodarza
   Sadurska Go UBEZWŁASNOWOLNIŁA, dlatego też Twoje spostrzeżenie ; " i spore znajomości " każe być OSTROżNYM w Jego wyborze.

   Aktualnie sprawia on wrażenie bycia lokalnym Rysiem Czarneckim.
  • człowiek w szoku
   Rupiewicz????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Człowiek nie w szoku
   Mesjaszu!
   Uważaj żeby ci ten Wicik też wstydu nie przyniósł. Misiewicz też miał świetne znajomości...
 • Mieszkanka z Kazimierza
  Uważam,jeśli chodzi o Wicika to za poważna posada dla tak młodego człowieka bez doświadczenia .Tu nie ma co eksperymentować , w tym mieście trzeba ostro działać.Proponuję Wicikowi nabrać więcej doświadczenia i wiedzy i robić to co robi.
  • Edek
   Tu nie o wiek Wicika chodzi, ale o Jego, jak pisze @Pijany, całkowite ubezwłasnowolnienie i podporządkowanie władzom partii.
 • Mieszkaniec
  Kandydaci dopiero się ujawnią. Osobiście nic nie mam do Wicika, ale patrząc na ojca wydreptał swoją sprawę. Niech młody jeszcze pozna trochę świata i sprecyzuje swoje poglądy
  • Stach
   Ja też do Wicika nic nie mam, ale wolałbym, żeby był kandydatem niezależnym, żeby nie był na niczyjej smyczy.
 • mali
  Mam nadzieję, ze nikt z radnych którzy bezmyślenie pozwolili na ratoacyjny nie zostanie wybrany. Ja im dzień dobry nie mówie. Jak oni tak mogli. Podli ludzie.
 • Mieszkaniec
  Wicik faktycznie zaczyna kampanię dobrze że wpływa ona na poprawę warunków naukowych dzieci. Ale lepsza taka kampania niż ciągłe kłótnie,krzyki, wyzwiska na blogu.
 • pijany znad Grodarza
  @ Michał P.

  Pan M. Wicik. nie będzie wiedział kto mu dziękuje. Czy pozostali rodzice też anonimowi ?.


  ps. w tym miejscu należy się pelna informacja : kto dziekuje, kto Ci " pozostali rodzice", bo w przeciwnym razie będzie można uznać ,że @ Michał P. to M. Wicik.

  Walka wyborcza nie przebiera w srodkach. Władza to narkotyk.
 • Michał P.
  Byłem sceptyczny co do kandydatury M. Wicika, ale jednak uważam że tutaj potrzeba odświeżyć urząd przecież Pisula nas kompletnie pogrąża. A panie Wicik w imieniu rodziców dziękujemy za komputery wiem że to element kampanii wyborczej, ale przynajmniej Pan coś załatwił :)
 • starszak zuch
  Wędrowali szewcy przez zielony las, nie mieli pieniędzy ale mieli czas i śpiewali rymcium pipcium i śpiewali rymcium pipcium........
 • Mieszkaniec
  Jest, a tak jakby jej nie było..
  Szkoda czasu i nerwów na te transmisje, które obnażają bezradność radnych i zabójcze zachowania wodza Pisuli. Zaprzeczenie gospodarności i zdrowego rozsądku.
 • za zasługi duchowe!
  Zawsze nie w porę się ocknę! Docenić należy bez złośliwości zasługi księdza proboszcza dla ruchu turystycznego. Dzięki niemu i jego parkingom mają gdzie parkować mieszkańcy podradomskich i kołolubelskich wiosek. Muszę ich zapytać czy tam proboszcz każe im płacić równie małe grosze za groby na cmentarzu, a stawki za ślub czy pogrzeb nie wywołują wstrzymania oddechu. Oczywiście też zacznę ich pytać, czy tam parafie mają takie szczęście jak nasze do dodatkowych zastrzyków pieniądza!
 • kudłaty
  Brawa dla redakcji zdjęcie odzwierciedla rzeczywistość. Sto osiem odsłon,też mówi wiele jakie jest zainteresowanie społeczne sferą publiczną. Po wysłuchaniu relacji po prostu dech zapiera elokwencja władzy.Najbardziej bystra okazała się pani skarbnik Gminy,która powiedziała tak wiele,że obraz twarzy pana radnego Gębala mówi wszystko.

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2024? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2024.
Pokaż stopkę