Szukają ludzi z pasją

Znasz przedstawiciela ginącego zawodu, kolekcjonera lub kogoś, kto wykonuje swoje hobby lub pracę z pasją? Zgłoś go do udziału w projekcie. W najbliższy weekend w Kazimierzu pojawi się grupa filmowców z internetowego kanału YouTube – PasjonaciTv.

PasjonaciTv to internetowy kanał YouTube, który ma już niemal 40 tys. subskrybentów. W prezentowanych filmach widzimy zwykłych ludzi, którzy dzięki miłości do wykonywanego zajęcia stają się prawdziwymi bohaterami. Jest opowieść o kowalu z Oblęgorka, cukierniku z Kielc, sprzedawcach kiełbasek z nyski w Krakowie czy twórcy oryginalnych wieszaków ze Sławatycz na Podlasiu.

Autorzy minireportaży na co dzień mieszkają w Krakowie i początkowo bohaterów swoich filmów szukali właśnie w Małopolsce. Jednak po tym, jak zaczęli się do nich zgłaszać ludzie z coraz dalszych zakątków kraju, zdecydowali się podróżować po całej Polsce w poszukiwaniu ludzi z pasją.

- Mamy nadzieję, że w Kazimierzu znajdziemy osoby, które zarażą nas miłością do tego, co robią – mówi Justyna Banasik, operator kamery.

Jak tłumaczą realizatorzy, bohaterowie filmów są zazwyczaj bardzo skromni. – Prawdziwych pasjonatów bardzo łatwo wyczuć – mówi Marcin Banasik, reżyser. – Im nawet nie trzeba zadawać żadnego pytania. Swoją pracę opisują prostymi słowami, czuć w nich miłość do zawodu i są szczerzy.

Jeden z filmów twórców kanału PasjonaciTv – „Człowiek, który jest chory na decybele” – zdobył w 2016 r. pierwszą nagrodę w konkursie  Grand Video Awards 2016 w kategorii Hobby.

Filmy realizowane przez Pasjonaci Tv można znaleźć na You Tube. A już niebawem pojawi się tam także reportaż o kimś z Kazimierza. Kto będzie bohaterem tego filmu? Może właśnie Ty albo Twój sąsiad czy znajomy, który wykonuje swoją pracę lub hobby z prawdziwą pasją? Zgłoszenia do udziału w projekcie nr tel. 793 020 105  (Marcin Banasik). Ekipie filmowej PasjonaciTv towarzyszyć będzie Kazimierski Portal Internetowy.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2019 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2019.
Pokaż stopkę