Szukają ludzi z pasją

Znasz przedstawiciela ginącego zawodu, kolekcjonera lub kogoś, kto wykonuje swoje hobby lub pracę z pasją? Zgłoś go do udziału w projekcie. W najbliższy weekend w Kazimierzu pojawi się grupa filmowców z internetowego kanału YouTube – PasjonaciTv.

PasjonaciTv to internetowy kanał YouTube, który ma już niemal 40 tys. subskrybentów. W prezentowanych filmach widzimy zwykłych ludzi, którzy dzięki miłości do wykonywanego zajęcia stają się prawdziwymi bohaterami. Jest opowieść o kowalu z Oblęgorka, cukierniku z Kielc, sprzedawcach kiełbasek z nyski w Krakowie czy twórcy oryginalnych wieszaków ze Sławatycz na Podlasiu.

Autorzy minireportaży na co dzień mieszkają w Krakowie i początkowo bohaterów swoich filmów szukali właśnie w Małopolsce. Jednak po tym, jak zaczęli się do nich zgłaszać ludzie z coraz dalszych zakątków kraju, zdecydowali się podróżować po całej Polsce w poszukiwaniu ludzi z pasją.

- Mamy nadzieję, że w Kazimierzu znajdziemy osoby, które zarażą nas miłością do tego, co robią – mówi Justyna Banasik, operator kamery.

Jak tłumaczą realizatorzy, bohaterowie filmów są zazwyczaj bardzo skromni. – Prawdziwych pasjonatów bardzo łatwo wyczuć – mówi Marcin Banasik, reżyser. – Im nawet nie trzeba zadawać żadnego pytania. Swoją pracę opisują prostymi słowami, czuć w nich miłość do zawodu i są szczerzy.

Jeden z filmów twórców kanału PasjonaciTv – „Człowiek, który jest chory na decybele” – zdobył w 2016 r. pierwszą nagrodę w konkursie  Grand Video Awards 2016 w kategorii Hobby.

Filmy realizowane przez Pasjonaci Tv można znaleźć na You Tube. A już niebawem pojawi się tam także reportaż o kimś z Kazimierza. Kto będzie bohaterem tego filmu? Może właśnie Ty albo Twój sąsiad czy znajomy, który wykonuje swoją pracę lub hobby z prawdziwą pasją? Zgłoszenia do udziału w projekcie nr tel. 793 020 105  (Marcin Banasik). Ekipie filmowej PasjonaciTv towarzyszyć będzie Kazimierski Portal Internetowy.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2019! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2019. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2019 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę