Kazimierscy pasjonaci

Organista kontynuujący rodzinną muzyczną tradycję grając na najstarszych organach w Polsce oraz pszczelarz, który porzucił geodezję, żeby poświęcić się hodowli pszczół – to dwaj kazimierscy pasjonaci. Bohaterowie najnowszych reportaży na kanale Pasjonaci Tv.

- Udało nam się dotrzeć do dwóch Pasjonatów z Kazimierza – mówi Marcin Banasik. - Pierwszy to organista Adam Głos, który kontynuuje rodzinną muzyczną tradycję grając na najstarszych organach w kraju w kazimierskiej Farze. Drugi to pszczelarz Roman Wolny, który porzucił geodezję, żeby poświęcić się hodowli pszczół.

Pierwszy odcinek już można oglądać na kanale Pasjonaci Tv, drugi trafi tam niebawem. Zainteresowanie reportażami jest spore. Poznajemy dzięki nim wielu ciekawych ludzi, którzy odnaleźli swoją pasję i stała się ona nieodłącznym elementem  ich życia. Jak filmowcy odnajdują i docierają do bohaterów swoich filmów? W Kazimierzu pomocna okazała się informacja umieszczona na łamach naszego portalu.

- Po opublikowaniu artykułu o tym, że szukamy ciekawych ludzi w Kazimierzu odezwało się do nas kilka osób, które rekomendowały pasjonatów lub opowiadały o swoich zajęciach – mówi Marcin Banasik. - Niestety nie byliśmy w stanie spotkać się ze wszystkimi, którzy się z nami skontaktowali. Z pewnością jeszcze nie raz zajrzymy do Kazimierza. Nie ukrywamy, że zakochaliśmy się w tym miejscu, a od dawna przecież wiadomo, że jak ktoś kocha, to wróci.

Skomentuj


Mapa

Zabytki

Kościół Farny


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę