Flirtując z pszczołami

W sieci ukazał się kolejny film Pasjonaci.tv zrealizowany tego lata w Kazimierzu. Jego bohaterem jest Roman Wolny – pszczelarz i geodeta.

Film „Flirtując z pszczołami” pokazuje, jak nieznane są ścieżki, po którymi prowadzi nas Los. Kazimierzanin Roman Wolny porzucił swój wyuczony zawód i pracę geodety, by oddać się pszczelarstwu. Mimo, że w dzieciństwie  pszczół raczej unikał, to one pojawiły się w jego życiu początkowo jako pasja, by w końcu zawładnąć nim całkowicie.

- Tu jest pełna satysfakcja decydowania o wielu rzeczach dotyczących społeczności – każdy ul to społeczność. Na przykład wymyślanie pszczolom pastwisk. Pszczelarstwo to jest takie randkowanie z dziewczynami nocą na kwiatach, bo pszczoły nocą przerzuca się na hektary kwiatów. To jest ta taka włóczęga… Kto tego nie zasmakował, to niech próbuje, bo to jest… fajne.

To drugi z filmów zrealizowanych tego lata w Kazimierzu przez filmowców z kanału Pasjonaci.tv. PasjonaciTv to internetowy kanał YouTube, który ma już niemal 40 tys. subskrybentów. W prezentowanych filmach widzimy zwykłych ludzi, którzy dzięki miłości do wykonywanego zajęcia stają się prawdziwymi bohaterami. Wśród nich teraz także kazimierzacy: organista Adam Głos i pszczelarz Roman Wolny.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę