Flirtując z pszczołami

W sieci ukazał się kolejny film Pasjonaci.tv zrealizowany tego lata w Kazimierzu. Jego bohaterem jest Roman Wolny – pszczelarz i geodeta.

Film „Flirtując z pszczołami” pokazuje, jak nieznane są ścieżki, po którymi prowadzi nas Los. Kazimierzanin Roman Wolny porzucił swój wyuczony zawód i pracę geodety, by oddać się pszczelarstwu. Mimo, że w dzieciństwie  pszczół raczej unikał, to one pojawiły się w jego życiu początkowo jako pasja, by w końcu zawładnąć nim całkowicie.

- Tu jest pełna satysfakcja decydowania o wielu rzeczach dotyczących społeczności – każdy ul to społeczność. Na przykład wymyślanie pszczolom pastwisk. Pszczelarstwo to jest takie randkowanie z dziewczynami nocą na kwiatach, bo pszczoły nocą przerzuca się na hektary kwiatów. To jest ta taka włóczęga… Kto tego nie zasmakował, to niech próbuje, bo to jest… fajne.

To drugi z filmów zrealizowanych tego lata w Kazimierzu przez filmowców z kanału Pasjonaci.tv. PasjonaciTv to internetowy kanał YouTube, który ma już niemal 40 tys. subskrybentów. W prezentowanych filmach widzimy zwykłych ludzi, którzy dzięki miłości do wykonywanego zajęcia stają się prawdziwymi bohaterami. Wśród nich teraz także kazimierzacy: organista Adam Głos i pszczelarz Roman Wolny.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2019 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2019.
Pokaż stopkę