Strażacy polali od serca! (wideo)

Skomentuj (5)

zobacz więcej (12)

O tym, że wody kazimierska OSP nie żałuje, wiedzą wszyscy. Jeśli ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości, dzisiaj ostatecznie się one... rozpłynęły.

Tegoroczna Wielkanoc nie zachęca do zabaw z wodą: zimno, wietrznie i pochmurnie. Ale i tak na Rynku w oczekiwaniu na tradycyjny pokaz strażaków zebrały się tłumy. Na początku właściwie tego nie widać: wiadomo, że kto się nie schowa, suchy do domu nie wróci. Ludzie ukryli się w podcieniach, pod dachami, daszkami i okapami, pewni ich ochronnej funkcji.

Tym razem kazimierscy strażacy ochotnicy zgotowali swoim fanom prawdziwą niespodziankę: mokrzy byli i ci, co próbowali oddać strażakom pięknym za nadobne i ci, co się schowali czy stanęli w pewnym oddaleniu, które w tym roku okazało się jednak… niepewne!

Nikt jednak z tego powodu nie płakał. W końcu po to wszyscy tu przyszli – po doznania. Im ich okazało się więcej, tym lepiej! Pokaz jak zwykle zakończyły gromkie brawa.

Na koniec można było porozmawiać z kazimierskimi druhami, przyjrzeć się z bliska wozom bojowym, a nawet zasiąść za kierownicą. Chętnych nie brakowało. W końcu nie tylko Wojtek marzył o tym, by zostać strażakiem!

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • Śmigus-Dyngus
  Nie tylko strażacy "polali od serca", Policja też zainterweniowała "od serca"
 • Boruta
  A tego co wymyślił wybrukowanie Korzeniowego Dołu i oświetlenie to ześlę wszystkie egipskie plagi i nie tylko !!!!!! Pewnie jakiś krolok zarobilby mnóstwo kasy, jak w tym żydowskim grajdole Kurów, gdzie wójt powinien sobie wybrukować mózg. Won mi od Kazimierza i jego uroków, bo czymś gorszym Was pogonię !!!!
 • Taki tam jeden
  Jak ja będę sąsiadkę polewał garnuszkiem czerpiąc z kubełka wodę to mogę zarobić mandat. Jak przekręcę od razu cały kubełek na głowę to może być 1 rok pierdla. Dziwne to ?
  • pijany znad Grodarza
   do sąsiadki nie chodzi się na " polewanie", a na .................... .
 • seranda
  Burmistrz zas stwierdzil ze dzieki wodzie strazackiej otrzezwieje i moze wlosy mu odrosna. Mam nadzieje ze po tej jak zawsze blyskotliwej wypowiedzi w Lubelskiej Panorami nasi dzielni strazacy wyleja na burmistrza caly woz wody. Odrobina raczej nie wystarczy patrzac jak madrze burmistz rzadzi i jaka malo wlosow porasta na glowce. Jak tak go solidnie poleja to skorzysta gmina bo wreszcie otrzezwieje i skorzysta sam burmistrz bo mu wlosy odrosna. Strazacy do dziela.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę