Strażacy polali od serca! (wideo)

Skomentuj (5)

zobacz więcej (12)

O tym, że wody kazimierska OSP nie żałuje, wiedzą wszyscy. Jeśli ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości, dzisiaj ostatecznie się one... rozpłynęły.

Tegoroczna Wielkanoc nie zachęca do zabaw z wodą: zimno, wietrznie i pochmurnie. Ale i tak na Rynku w oczekiwaniu na tradycyjny pokaz strażaków zebrały się tłumy. Na początku właściwie tego nie widać: wiadomo, że kto się nie schowa, suchy do domu nie wróci. Ludzie ukryli się w podcieniach, pod dachami, daszkami i okapami, pewni ich ochronnej funkcji.

Tym razem kazimierscy strażacy ochotnicy zgotowali swoim fanom prawdziwą niespodziankę: mokrzy byli i ci, co próbowali oddać strażakom pięknym za nadobne i ci, co się schowali czy stanęli w pewnym oddaleniu, które w tym roku okazało się jednak… niepewne!

Nikt jednak z tego powodu nie płakał. W końcu po to wszyscy tu przyszli – po doznania. Im ich okazało się więcej, tym lepiej! Pokaz jak zwykle zakończyły gromkie brawa.

Na koniec można było porozmawiać z kazimierskimi druhami, przyjrzeć się z bliska wozom bojowym, a nawet zasiąść za kierownicą. Chętnych nie brakowało. W końcu nie tylko Wojtek marzył o tym, by zostać strażakiem!

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • Śmigus-Dyngus
  Nie tylko strażacy "polali od serca", Policja też zainterweniowała "od serca"
 • Boruta
  A tego co wymyślił wybrukowanie Korzeniowego Dołu i oświetlenie to ześlę wszystkie egipskie plagi i nie tylko !!!!!! Pewnie jakiś krolok zarobilby mnóstwo kasy, jak w tym żydowskim grajdole Kurów, gdzie wójt powinien sobie wybrukować mózg. Won mi od Kazimierza i jego uroków, bo czymś gorszym Was pogonię !!!!
 • Taki tam jeden
  Jak ja będę sąsiadkę polewał garnuszkiem czerpiąc z kubełka wodę to mogę zarobić mandat. Jak przekręcę od razu cały kubełek na głowę to może być 1 rok pierdla. Dziwne to ?
  • pijany znad Grodarza
   do sąsiadki nie chodzi się na " polewanie", a na .................... .
 • seranda
  Burmistrz zas stwierdzil ze dzieki wodzie strazackiej otrzezwieje i moze wlosy mu odrosna. Mam nadzieje ze po tej jak zawsze blyskotliwej wypowiedzi w Lubelskiej Panorami nasi dzielni strazacy wyleja na burmistrza caly woz wody. Odrobina raczej nie wystarczy patrzac jak madrze burmistz rzadzi i jaka malo wlosow porasta na glowce. Jak tak go solidnie poleja to skorzysta gmina bo wreszcie otrzezwieje i skorzysta sam burmistrz bo mu wlosy odrosna. Strazacy do dziela.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę