Strażacy polali od serca! (wideo)

Skomentuj (5)

zobacz więcej (12)

O tym, że wody kazimierska OSP nie żałuje, wiedzą wszyscy. Jeśli ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości, dzisiaj ostatecznie się one... rozpłynęły.

Tegoroczna Wielkanoc nie zachęca do zabaw z wodą: zimno, wietrznie i pochmurnie. Ale i tak na Rynku w oczekiwaniu na tradycyjny pokaz strażaków zebrały się tłumy. Na początku właściwie tego nie widać: wiadomo, że kto się nie schowa, suchy do domu nie wróci. Ludzie ukryli się w podcieniach, pod dachami, daszkami i okapami, pewni ich ochronnej funkcji.

Tym razem kazimierscy strażacy ochotnicy zgotowali swoim fanom prawdziwą niespodziankę: mokrzy byli i ci, co próbowali oddać strażakom pięknym za nadobne i ci, co się schowali czy stanęli w pewnym oddaleniu, które w tym roku okazało się jednak… niepewne!

Nikt jednak z tego powodu nie płakał. W końcu po to wszyscy tu przyszli – po doznania. Im ich okazało się więcej, tym lepiej! Pokaz jak zwykle zakończyły gromkie brawa.

Na koniec można było porozmawiać z kazimierskimi druhami, przyjrzeć się z bliska wozom bojowym, a nawet zasiąść za kierownicą. Chętnych nie brakowało. W końcu nie tylko Wojtek marzył o tym, by zostać strażakiem!

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (5)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2017.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2017.
Pokaż stopkę