Stacja Narciarska Kazimierz otwarta! (aktualizacja)

Dzięki sprzyjającej aurze i pracy przy przygotowaniu tras, coraz bardziej zbliżamy się do rozpoczęcia sezonu narciarskiego w Kazimierzu. Stacja Narciarska Kazimierz zostanie otwarta jeszcze dziś! Szykujcie narty!
Jak pisaliśmy kilka dni temu, przygotowania do sezonu narciarskiego w Kazimierzu Dolnym i okolicy już trwają. Odpowiednia pogoda pozwoliła na naśnieżenie tras a dzięki temu, już dosłownie za chwilę będziemy mogli ruszyć na stoki!

- Cały czas pracujemy na maksymalnych obrotach, by jak najszybciej otworzyć stok! Mamy nadzieję, że do jutra nam się to uda – taka informacja pojawiła się wczoraj na profilu Stacji Narciarskiej Kazimierz, na Facebooku. - Bądźcie czujni! Będziemy Was informować o wszystkim na bieżąco‼

A dziś kolejne dobre wieści! Jak zapowiadają właściciele ośrodka, jeszcze dziś w godzinach popołudniowych wyciągi ruszą. O której godzinie? Które trasy zostaną otwarte? Wszystkie szczegóły podamy już wkrótce, gdy tylko je poznamy.

Aktualizacja, godz. 14.00

Stacja Narciarska Kazimierz zostanie otwarta o godzinie 16.00
- Startujemy dziś od godz. 16.00 – czytamy na profilu ośrodka na Facebooku. - Będziemy Was obsługiwać przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego. W razie potrzeby nasi pracownicy służą pomocą i wytłumaczą Wam jak zachować się na stoku.

Ośrodek będzie dziś czynny do godziny 22.00. Na początek otwarte zostaną dwie trasy zjazdowe: 590 m oraz 110 m. Pokrywa śnieżna na ten moment wynosi 30 cm, panują dobre warunki.

Na miejscu korzystać możemy też z wypożyczalni sprzętu narciarskiego, serwisu oraz z punktu gastronomicznego.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę