Spotkanie mieszkańców Kazimierza

Skomentuj (14)

Już w najbliższy piątek o godzinie 17.00 w KOKPiT odbędzie się spotkanie mieszkańców Kazimierza Dolnego. Porozmawiajmy o Kazimierzu - proponuje burmistrz miasta, Artur Pomianowski.

Jakie są oczekiwania mieszkańców miasta? Co chcieliby w Kazimierzu zmienić? Z jakimi problemami borykają się na co dzień? Porozmawiajmy o Kazimierzu, proponuje burmistrz Miasteczka – Artur Pomianowski i zaprasza wszystkich mieszkańców na spotkanie.

- Wiem, że mieszkańcy oczekują takiego spotkania – mówi burmistrz Kazimierz Dolnego, Artur Pomianowski. – Z mieszkańcami poszczególnym miejscowości miałem możliwość się spotkać podczas zebrań sołeckich, jednak nie uczestniczyłem jeszcze w takim spotkaniu z mieszkańcami miasta.

Nie ma z góry narzuconych tematów dyskusji. Każdy może przyjść i poruszyć dowolną kwestię. Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek, 22 marca 2019 r. o godz. 17.00 w sali Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki w Kazimierzu Dolnym przy ulicy Lubelskiej 12.

Skomentuj


Dodane komentarze (8)

 • Jan
  Jakie odczucia po spotkaniu z Pomianowskim. Może ktoś słów kilka
  • pijany znad Grodarza 👑
   Dla ciebie to pan Pomianowski!!! Trochę kultury!!! Po nazwisku, to po pysku!!!
 • MiM
  to panienka RR będzie mogła o sobie przypomnieć,coś od wyborów mocno uszło z niej powietrze
 • Andrzej
  Czemu wszyscy wszystko robią w piątki i Romana zrobiła i Pomianowki też.
 • Nie
  Może niech się trochę pouczyć, bo na sesji to niewiele wiedział
 • #totylkoja
  Biorę popcorn i idę...
  • NNn
   Nie lepiej cebularza? Pozywniejszy,bardziej osadzony w tradycji, a siłę zapachową ma porównywalną.
 • mieszkaniec
  Spotkanie bez planu spotkania to zly pomysl
  • MN.
   Słuszna uwaga. Powinien być plan spotkania. Bardzo precyzyjny co do godziny i minuty! Najlepiej z miesięcznym wyprzedzeniem. Najpierw powinno być konsultacje społeczne na temat jego przebiegu. Potem plan powinien trafić do komisji radnych by podyskutowali na ten temat i każdy mógł się przy tym popisać. Na koniec jeszcze sesja zatwierdzająca moze specjalnie zwołana. A po spotkaniu obowiązkowo do komisji rewizyjnej by wskazała skandaliczne nieprawidłowości np. od 17.33 do 17.38 miała przemawiać jako pani R., a przemawiała od 17.35 do 17.39. Straciła minutę! Obowiązkowo też trzeba je nagrać by potem złożyć doniesienie do prokuratury na próbę zakłócenia jego przebiegu.
  • Będzie się działo
   albo że na spotkanie ludzie zaczną się schodzić już o 16 :45 a nie za kwadrans siedemnasta , może powstać chaos!
  • mieszkaniec
   widać, że macie blade pojęcie o tym o czym piszecie
 • pijany znad Grodarza
  Oooo!>
  Każdy i o wszystkim ?. Nie będzie: " ja panu/i/ nie przerywałem?"

  Będzie się działo.
 • Aga
  Najważniejsza sprawa - handel na Nadwiślańskiej ma zostać.
  • Anna
   No, i taka Aga turystka będzie dyktować co w Kazimierzu ma być a co nie. Jak ci tak zależy na handlu na Nadwiślańskiej, to przyjedź na cały sezon i sprzątaj codziennie po tych "handlowcach" - od razu ci się odechce takie bzdury pisać. U ciebie nikt nie rządzi na podwórku więc i do naszego się nie wtrącaj.

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę