Spotkanie mieszkańców Kazimierza

Skomentuj (14)

Już w najbliższy piątek o godzinie 17.00 w KOKPiT odbędzie się spotkanie mieszkańców Kazimierza Dolnego. Porozmawiajmy o Kazimierzu - proponuje burmistrz miasta, Artur Pomianowski.

Jakie są oczekiwania mieszkańców miasta? Co chcieliby w Kazimierzu zmienić? Z jakimi problemami borykają się na co dzień? Porozmawiajmy o Kazimierzu, proponuje burmistrz Miasteczka – Artur Pomianowski i zaprasza wszystkich mieszkańców na spotkanie.

- Wiem, że mieszkańcy oczekują takiego spotkania – mówi burmistrz Kazimierz Dolnego, Artur Pomianowski. – Z mieszkańcami poszczególnym miejscowości miałem możliwość się spotkać podczas zebrań sołeckich, jednak nie uczestniczyłem jeszcze w takim spotkaniu z mieszkańcami miasta.

Nie ma z góry narzuconych tematów dyskusji. Każdy może przyjść i poruszyć dowolną kwestię. Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek, 22 marca 2019 r. o godz. 17.00 w sali Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki w Kazimierzu Dolnym przy ulicy Lubelskiej 12.

Skomentuj


Dodane komentarze (8)

 • Jan
  Jakie odczucia po spotkaniu z Pomianowskim. Może ktoś słów kilka
  • pijany znad Grodarza 👑
   Dla ciebie to pan Pomianowski!!! Trochę kultury!!! Po nazwisku, to po pysku!!!
 • MiM
  to panienka RR będzie mogła o sobie przypomnieć,coś od wyborów mocno uszło z niej powietrze
 • Andrzej
  Czemu wszyscy wszystko robią w piątki i Romana zrobiła i Pomianowki też.
 • Nie
  Może niech się trochę pouczyć, bo na sesji to niewiele wiedział
 • #totylkoja
  Biorę popcorn i idę...
  • NNn
   Nie lepiej cebularza? Pozywniejszy,bardziej osadzony w tradycji, a siłę zapachową ma porównywalną.
 • mieszkaniec
  Spotkanie bez planu spotkania to zly pomysl
  • MN.
   Słuszna uwaga. Powinien być plan spotkania. Bardzo precyzyjny co do godziny i minuty! Najlepiej z miesięcznym wyprzedzeniem. Najpierw powinno być konsultacje społeczne na temat jego przebiegu. Potem plan powinien trafić do komisji radnych by podyskutowali na ten temat i każdy mógł się przy tym popisać. Na koniec jeszcze sesja zatwierdzająca moze specjalnie zwołana. A po spotkaniu obowiązkowo do komisji rewizyjnej by wskazała skandaliczne nieprawidłowości np. od 17.33 do 17.38 miała przemawiać jako pani R., a przemawiała od 17.35 do 17.39. Straciła minutę! Obowiązkowo też trzeba je nagrać by potem złożyć doniesienie do prokuratury na próbę zakłócenia jego przebiegu.
  • Będzie się działo
   albo że na spotkanie ludzie zaczną się schodzić już o 16 :45 a nie za kwadrans siedemnasta , może powstać chaos!
  • mieszkaniec
   widać, że macie blade pojęcie o tym o czym piszecie
 • pijany znad Grodarza
  Oooo!>
  Każdy i o wszystkim ?. Nie będzie: " ja panu/i/ nie przerywałem?"

  Będzie się działo.
 • Aga
  Najważniejsza sprawa - handel na Nadwiślańskiej ma zostać.
  • Anna
   No, i taka Aga turystka będzie dyktować co w Kazimierzu ma być a co nie. Jak ci tak zależy na handlu na Nadwiślańskiej, to przyjedź na cały sezon i sprzątaj codziennie po tych "handlowcach" - od razu ci się odechce takie bzdury pisać. U ciebie nikt nie rządzi na podwórku więc i do naszego się nie wtrącaj.

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę