Spil klezmer spil

Najsłynniejsze piosenki żydowskie z lat 30 – tych i 50 – tych ubiegłego wieku usłyszymy w wykonaniu Old Klezmer Trio 1 maja w Synagodze.

Działalność muzyczną wznowili latem ubiegłego roku i już mają za sobą 19 udanych koncertów i jedną płytę – „Kornet”. Grupa Old Klezmer Trio wystąpi w kazimierskiej Synagodze 1 maja ze spektaklem muzycznym Spil klezmer spil. Usłyszymy 15 najsłynniejszych piosenek żydowskich z lat 30 – tych i 50 – tych ubiegłego wieku.

- Ze sceny bije ogromna energia. Muzyków charakteryzuje wysoka kultura wykonawcza. Precyzja, z jaką grają, zasługuje na uznanie – piszą organizatorzy koncertu.

Old Klezmer Trio tworzą: Marek Makuch – śpiew (aktor teatralny i estradowy, instrumentalista, konferansjer, w latach 80 – tych gitarzysta zespołu Bajm)
Mariusz Oleśkiewicz – instrumenty klawiszowe (pianista, aranżer)
Jerzy Bolesławski – perkusja (współpracował m.in. z Danutą Błażejczyk, Czavdarem Petrovem, Orkiestrą Rozrywkową Pomorskiego Okręgu Wojskowego)

Koncert w Synagodze 1 maja godz. 18.00. Bilety 30 zł.

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę