Kazimierskie Dziady dla Jacka Johna

Skomentuj (11)

zobacz więcej (15)

Charytatywny koncert Dziadów Kazimierskich połączony z aukcją różnorodnych przedmiotów odbył się w Knajpie Artystycznej „Art Loch” w Kazimierzu Dolnym.  Dochód z akcji przeznaczony zostanie na rehabilitację Jacka Johna.

Gdy znajdujemy się w trudnej sytuacji, to nasi przyjaciele przychodzą do nas z pomocą. Nie dziwi więc fakt, że w przypadku Jacka Johna jest bardzo podobnie. By pozyskać fundusze na rehabilitację dla tej znanej kazimierskiej postaci, najbliżsi przyjaciele zorganizowali specjalną akcję zatytułowaną „Samopomoc Dziadowska”. Tak więc w ostatnią sobotę, w Knajpie Artystycznej „Art. Loch” w Kazimierzu Dolnym odbył się koncert charytatywny Dziadów Kazimierskich, któremu towarzyszyła aukcja różnorodnych przedmiotów.

- W Knajpie Artystycznej „Art. Loch” odbędzie się koncert dla Jacka Johna, zagrają przyjaciele, przyjaciele przyjaciół i może przyjaciele przyjaciół przyjaciół – tak na to wydarzenie zapraszały Kazimierskie Dziady.  - Będzie się działo pozytywnie, po przyjacielsku i oczywiście po DZIADOWSKU!!!!! Bilety - cegiełki!

Wszystkie obietnice zostały dotrzymane. Mimo niewielkiej przestrzeni we wnętrzu kazimierskiej Knajpy Artystycznej panowała wspaniała, wręcz rodzinna atmosfera. Była dobra muzyka, pozytywne nastroje oraz przede wszystkim mnóstwo przyjaciół Jacka Johna.

Jednym z ważniejszych punktów programu była oczywiście licytacja podarowanych przedmiotów. Co można było nabyć na tej niezwykłej aukcji? Między innymi pastel Waldemara Żaczka, kolaż Sylwestra Doraczyńskiego, kwiecisty płaszcz wokalisty Łąki Łan z Woodstock 2011, wino marki Cuvee Labet ocalałe z pożaru w Knajpie U Fryzjera, płytę zespołu Małe Instrumenty pt. "Chemia i Fizyka", audiobook z bajką "Podaruj mi czerwony balonik" Andrzeja Bachledy, czytany przez Marka Kondrata, słoiczek grzybków marynowanych własnego zbioru od Jagody Kołodziejskiej oraz mini księgozbiór składający się z dwudziestu pozycji.

Większą część przeznaczonych na aukcję przedmiotów udało się zlicytować. Pozostałe będzie można zobaczyć i zlicytować na fanpage’u Dziadów Kazimierskich. Warto więc śledzić informacje pojawiające się na Facebooku, przede wszystkim mając na uwadze fakt, że dochód w całości przeznaczony zostanie na rehabilitację Jacka Johna.


Fotoreportaż Mateusza Stachyry

 

Skomentuj


Dodane komentarze (11)

 • ciekawy
  a kto to ten JJ i co mu sie stalo??
 • pijany znad Grodarza
  @ Kazimierz. Masz rację tj. zadałeś pytanie.
 • Kazimierz
  I ile udało się zebrać?
 • pijany znad Grodarza
  "
  avatar

  Marek - Polkowice 2013-04-29 14:35 (użytkownik niezalogowany IP: 89.151.3...)

  Ale każdy pomaga temu, komu chce, a niekoniecznie tylko zasłużonym."
  Tak, ale nie nawołuje Innych, a i przez to nie zohydza / bo nie uczestnicza w akcjI CHARYTATYWNEJ/ też Innych.
 • Marek
  Ale każdy pomaga temu, komu chce, a niekoniecznie tylko zasłużonym.
 • Winylovetrzaski
  Były organizowane aukcje już chyba na wszystko co mogło komukolwiek przyjść do głowy,to dlaczego nie na kazimierskich meneli.A bycie czyimś synem niczego nie tłumaczy i nie wydaje mi się by było zasługą...
 • szok
  Z wpisu Pijanego można wywnioskować ,że tata Jacka Johna był bardziej znany w Kazimierzu.
  Nikomu do głowy by nie przyszło nazwać Go ''Dziadem'' .Swoją drogą może to i dobrze tak przeżyć życie na luzie.
 • tubylec
  Wszyscy zapomnieli że Jacek pobiera emeryturę z Francji ponad 1000 euro.:)
 • pijany znad Grodarza
  "By pozyskać fundusze na rehabilitację dla tej znanej kazimierskiej postaci, najbliżsi przyjaciele zorganizowali specjalną akcję zatytułowaną „Samopomoc Dziadowska”."
  Czy można coś więcej na temat osoby: "dla tej znanej kazimierskiej postaci"?.
  Jest to o tyle istotne, że wcześniejsze dwa komentarze są nader niepochlebne.
 • Miodek kwasny
  Cos malo chetnych na sponsorowanie pijaczka z zagraniczna emerytura
 • Marc
  szału nie ma

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę