Śmiertelny wypadek w Rzeczycy

Skomentuj (5)

Dziś rano w Rzeczycy doszło do zderzenia pasażerskiego busa z samochodem dostawczym. Kierowca pojazdu dostawczego zmarł, 11 rannych osób przetransportowano do szpitali w Puławach, Poniatowej i Lublinie.

Do wypadku doszło dziś około godziny 9.00 na drodze z Rzeczycy do Kazimierza Dolnego. Kierujący dostawczym mercedesem 51-letni kierowca, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam zderzył się czołowo z jadącym w stronę Kazimierza busem pasażerskim.

- Pomimo prowadzonej długo akcji ratunkowej 51-letniemu kierowcy samochodu dostawczego nie udało się przywrócić funkcji życiowych – oświadcza Ewa Rejn-Kozak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Puławach. - Dziesięcioro pasażerów oraz kierowca busa zostało przetransportowanych do szpitali w Puławach, Poniatowej i Lublinie, część z nich śmigłowcami Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Według najnowszych informacji uczestnicy wypadku, którzy odnieśli tylko ogólne potłuczenia zdążyli już opuścić szpitale. Pozostali są jeszcze badani. Kierowca pasażerskiego busa, 26-letni mieszkaniec gm. Karczmiska, nie odniósł poważniejszych obrażeń i był trzeźwy.

Okoliczności wypadku są badane przez policję pod nadzorem prokuratora. 

 

Fot. Policja Lubelska

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (5)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2017.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2017.
Pokaż stopkę