Tragiczny wypadek w Uściążu

Skomentuj (4)

Niemalże na granicy gminy Kazimierz Dolny i Karczmiska w pobliskim Uściążu doszło we wtorek do wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Do wypadku doszło we wtorek 11 lipca około godziny 15:30 na drodze prowadzącej z Kazimierza do Uściąża w okolicach skrzyżowania z drogą opolską 824. Kierowca hondy, przejeżdżając przez Uściąż, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i dachował, w wyniku czego doznał poważnych obrażeń ciała. Razem z pasażerem zostali przewiezieni do jednego z lubelskich szpitali. Mimo wysiłków lekarzy kierowca w środę rano zmarł.

Trwa dokładne ustalanie przyczyn wypadku. Jak podaje policja, kierujący pojazdem marki Honda, 22–letni mieszkaniec gminy Puławy, nie dostosował prędkości oraz techniki jazdy do panujących warunków na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem oraz doprowadził do jego dachowania.

Policjanci apelują o ostrożną i odpowiedzialną jazdę.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • kierowca
  Poślizg na łuku drogowym mógł być przyczyną utworzonego po obu częściach asfaltowej nawierzchni PIASKU - zmniejszającego przyczepność kół - po opadach deszczu. Droga po obu stronach "mostku ? " ma spadek. Kto jest administratorem tej drogi i kto odpowiada za utrzymania jej ?
  • drugi kierowca
   piasek i mokra nawierzchnia były widoczne przez kierowcę.Przy 50 km/godz. choćby chciał to by nie zadachował. szkoda chłopaka ale powiedzmy sobie szczerze, sam sobie winien.brawura
 • Bez urazy.
  Smierc panie nad Debilem.
 • Zocha
  Pośpiech wskazany jest przy łapaniu pcheł i jedzeniu ze wspólnej miski.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę