Tragiczny wypadek w Uściążu

Skomentuj (4)

Niemalże na granicy gminy Kazimierz Dolny i Karczmiska w pobliskim Uściążu doszło we wtorek do wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Do wypadku doszło we wtorek 11 lipca około godziny 15:30 na drodze prowadzącej z Kazimierza do Uściąża w okolicach skrzyżowania z drogą opolską 824. Kierowca hondy, przejeżdżając przez Uściąż, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i dachował, w wyniku czego doznał poważnych obrażeń ciała. Razem z pasażerem zostali przewiezieni do jednego z lubelskich szpitali. Mimo wysiłków lekarzy kierowca w środę rano zmarł.

Trwa dokładne ustalanie przyczyn wypadku. Jak podaje policja, kierujący pojazdem marki Honda, 22–letni mieszkaniec gminy Puławy, nie dostosował prędkości oraz techniki jazdy do panujących warunków na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem oraz doprowadził do jego dachowania.

Policjanci apelują o ostrożną i odpowiedzialną jazdę.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (4)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2017.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2017.
Pokaż stopkę