Sierpniowy blues

Na Wakacyjnej Scenie Bluesa w Hotelu „Zajazd Piastowski” w sobotę 16 sierpnia usłyszymy dwie propozycje muzyczne. Tego wieczoru wystąpią Łukasz Jemioła oraz zespół Levi.

Zapraszamy na Wakacyjną Scenę Bluesa do Zajazdu Piastowskiego. 16 sierpnia wystąpi gitarzysta i wokalista Łukasz Jemioła i krakowski zespół bluesowy Levi.                         

Lublinianin Łukasz Jemioła – gitarzysta i wokalista – używa techniki fingerpicking. Interesuje się głównie amerykańską muzyką ludową oraz polskim folklorem miejskim. Jest członkiem grupy improwizacji teatralnej No Potatoes. Laureat wielu konkursów piosenki autorskiej.

Grupa Levi w składzie: Ewa Novel (wokal); Bartek Łuczyński (harmonijka ustna); Grzegorz Skoczylas (gitara); Bartek Girguś (bas); Andrij 'Vedomyr' Wołynko (inst. perkusyjne) istnieje od ubiegłego roku. Łączy ich Kraków i blues. Ich debiutancki występ na Galicja Blues Festival okazał się zarazem ogromnym sukcesem, gdyż zwyciężyli we wszystkich festiwalowych kategoriach.

Wakacyjna Scena Bluesa już 16 sierpnia o godzinie 19.00 w Zajeździe Piastowskim.

Kolejny koncert 29 sierpnia. Wystąpi Magdy Piskorczyk.

 

Skomentuj


Mapa

Hotele

Hotel *** Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2023.
Pokaż stopkę