Sierpniowy blues

Na Wakacyjnej Scenie Bluesa w Hotelu „Zajazd Piastowski” w sobotę 16 sierpnia usłyszymy dwie propozycje muzyczne. Tego wieczoru wystąpią Łukasz Jemioła oraz zespół Levi.

Zapraszamy na Wakacyjną Scenę Bluesa do Zajazdu Piastowskiego. 16 sierpnia wystąpi gitarzysta i wokalista Łukasz Jemioła i krakowski zespół bluesowy Levi.                         

Lublinianin Łukasz Jemioła – gitarzysta i wokalista – używa techniki fingerpicking. Interesuje się głównie amerykańską muzyką ludową oraz polskim folklorem miejskim. Jest członkiem grupy improwizacji teatralnej No Potatoes. Laureat wielu konkursów piosenki autorskiej.

Grupa Levi w składzie: Ewa Novel (wokal); Bartek Łuczyński (harmonijka ustna); Grzegorz Skoczylas (gitara); Bartek Girguś (bas); Andrij 'Vedomyr' Wołynko (inst. perkusyjne) istnieje od ubiegłego roku. Łączy ich Kraków i blues. Ich debiutancki występ na Galicja Blues Festival okazał się zarazem ogromnym sukcesem, gdyż zwyciężyli we wszystkich festiwalowych kategoriach.

Wakacyjna Scena Bluesa już 16 sierpnia o godzinie 19.00 w Zajeździe Piastowskim.

Kolejny koncert 29 sierpnia. Wystąpi Magdy Piskorczyk.

 

Skomentuj


Mapa

Hotele

Hotel *** Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę