Sierpniowy blues

Na Wakacyjnej Scenie Bluesa w Hotelu „Zajazd Piastowski” w sobotę 16 sierpnia usłyszymy dwie propozycje muzyczne. Tego wieczoru wystąpią Łukasz Jemioła oraz zespół Levi.

Zapraszamy na Wakacyjną Scenę Bluesa do Zajazdu Piastowskiego. 16 sierpnia wystąpi gitarzysta i wokalista Łukasz Jemioła i krakowski zespół bluesowy Levi.                         

Lublinianin Łukasz Jemioła – gitarzysta i wokalista – używa techniki fingerpicking. Interesuje się głównie amerykańską muzyką ludową oraz polskim folklorem miejskim. Jest członkiem grupy improwizacji teatralnej No Potatoes. Laureat wielu konkursów piosenki autorskiej.

Grupa Levi w składzie: Ewa Novel (wokal); Bartek Łuczyński (harmonijka ustna); Grzegorz Skoczylas (gitara); Bartek Girguś (bas); Andrij 'Vedomyr' Wołynko (inst. perkusyjne) istnieje od ubiegłego roku. Łączy ich Kraków i blues. Ich debiutancki występ na Galicja Blues Festival okazał się zarazem ogromnym sukcesem, gdyż zwyciężyli we wszystkich festiwalowych kategoriach.

Wakacyjna Scena Bluesa już 16 sierpnia o godzinie 19.00 w Zajeździe Piastowskim.

Kolejny koncert 29 sierpnia. Wystąpi Magdy Piskorczyk.

 

Skomentuj


Mapa

Hotele

Hotel *** Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę