Ruszają remonty dróg

Skomentuj (8)

Od najbliższego poniedziałku 14 kwietnia ruszają roboty na drogach powiatowych nr 2529L i 2528L w miejscowościach Kazimierz Dolny, Cholewianka i Dąbrówka.

Na początku kwietnia w wyniku przetargu wybrano wykonawcę remontu dróg powiatowych nr 2529L i 2528L w miejscowościach Kazimierz Dolny, Cholewianka i Dąbrówka. Planowany jest remont nawierzchni asfaltowej jezdni, przebudowa chodników i zatok autobusowych, remont zjazdów i skrzyżowań, wymiana uszkodzonych przepustów pod zjazdami i jezdnią na nowe.


Roboty ruszą już w poniedziałek 14 kwietnia i potrwają do 31 lipca.


- W związku z powyższym wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym – informuje Maciej Żurawiecki, zastępca dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Puławach.

 

Nie planowane są jednak objazdy. Ruch odbywać się będzie wahadłowo.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (8)

 • pijany znad Grodarza
  Duże plusy dla Dąbrówki.
  Obejścia domostw, rowy przydrożne wysprzatane. Macie wszelkie prawa domagać się stosownej drogi. / wpis moj, bardzo szczery/
  Bierzcie przykład : Miećmierzanie, Okalanie ulicznianie ze Słonecznej, Czerniaw, Plebanki i wiele, wiele innych
  Zatrudnieni WE CZWORO / cztery etaty w UMiG/ do pracy.!. Ooo. Prawie hasło 1 Majowe.
 • Na Wilków
  Ruszają, ruszają i ruszyć nie mogą ;-)
 • pijany znad Grodarza
  @ Szok.
  Istne SZALEŃSTWO. Putinomania, jak nic. Zaczynam sie bać.
 • szok
  No i stało się !! Putin nas nawiedził.
 • Ab-Z
  Odezwał się obdarowany .
 • Władimir Władimirowicz PUTIN
  Na tym forum wypowiadają się sami frustraci i nieudacznicy - tacy co sami nic nie potrafią zrobić (oprócz picia piwa na murku) i innym zazdroszczą. A jacy z nich znawcy i eksperci - jak to ONI by to zrobili lepiej i szybciej.
 • Ab-Z
  "Do Wilkowa nową drogą"-powtarzający się artykuł na zamówienie Urzędu Miasta,gdzie Portal jest niezwykle spolegliwy ,kampania rusza ,gdzie nasz nieudacznik nie ma się czym pochwalić-Z Miasta ma rację jedyne osiągnięcia to wyprzedaż naszego majątku-BRAWO REDAKCJA!!!
 • Z miasta
  Ida wybory,ruszają remonty dróg.Idzie również wyprzedaż majątku za bezcen!Realia III RP

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę