Rusza Kazimierska Wiosna Fotograficzna

Widok za oknem nie zachęca do działania? To nic. Jak to mówią, nie ma złej pogody, jest tylko złe ubranie. Rusza właśnie Kazimierska Wiosna Fotograficzna. Przyłączysz się?

Choć za oknem nadal zimowo, nadszedł już czas, by przywitać wiosnę. Dlatego też jeśli pasjonujecie się fotografią, Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki ma dla Was wyjątkową propozycję. Już w najbliższy weekend rusza Kazimierska Wiosna Fotograficzna. Co to takiego?

Przede wszystkim spotkanie z Maksem Skrzeczkowskim – fotografem, wykładowcą UMCS. Organizatorzy już dziś zapewniają, że będzie ciekawie, kreatywnie i zaskakująco.


Pierwsze spotkanie już w najbliższą sobotę 24 marca o godzinie 10.30 w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki przy ul. Lubelskiej 12. Wstęp jest wolny.

- Kazimierska Wiosna Fotograficzna to cykl czterech spotkań (marzec, kwiecień, maj,czerwiec), adresowanych do wszystkich osób, które chcą zmagać się w praktyce z fotograficzną materią – zapowiadają organizatorzy. – Każde spotkanie to mieszanka teorii (wykład) i praktyki (plener). Każda osoba, która przyjdzie na spotkanie, otrzyma prezent. I pamiętajcie Państwo...nie ma złej pogody, jest tylko złe ubranie.

Program spotkania "Fotografia - więcej niż na studiach":
10.30 – 11.30 - wykład "Po co mi fotografia?",
11.30 – 12.30 - analiza obrazu fotograficznego (każdy uczestnik spotkania może przynieść 3-4 zdjęcia w formie elektronicznej, zdjęcia będą szczegółowo omówione),
12.30 – 14.30 - plener niespodzianka (temat zostanie ogłoszony tuż przed), w trakcie pleneru przerwa obiadowa (obiad na własny koszt),
14.30 – 15.30 - wykład "Prowokacja w fotografii".
15.30 – 16.30 - dla chętnych nieformalne spotkanie w Kawiarni "U Radka"- Rynek 9.

Skomentuj


Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę