Restaurant Week. Konkurs!

Do końca dzisiejszego dnia czekamy na rozwiązania naszego konkursu. Nagrody to 3 dwuosobowe zaproszenia nafestiwal Restaurant Week.

Do środy 17 kwietnia trwa festiwal Restaurant Week – największe i najpopularniejsze wydarzenie kulinarne w Polsce. W tym roku po raz pierwszy do grona dużych miast polskich dołączyły miasteczka z Lubelszczyzny – wśród nich Kazimierz Dolny. Dla zwycięzców naszego konkursu mamy zaproszenia!

W blisko 400 restauracji w 35 miastach w Polsce od środy 3 kwietnia do środy 17 kwietnia będzie można skosztować dań festiwalowych w ramach Restaurant Week 2019. Jednym z tych miast będzie Kazimierz Dolny, gdzie specjalnym festiwalowym menu kuszą restauracje Akuku, Bajgiel, Botanika i Na Piętrze.


Dla tych z Państwa, którzy przyslą ciekawą wypowiedź na zadanie konkursowe mamy trzy kody wejściowe na festiwal – podwójne zaproszenia na Festiwal - z kodów można skorzystać w całej Polsce (pójść na Restaurant Week wszędzie tam, gdzie jest), nawet nie tylko w Lubelskiem, ale w trakcie Festiwalu – od 3 do 17 kwietnia. Aby z nich skorzystać, trzeba wejść na stronę restaurantweek.pl, przejść przez cały system rezerwacji i tam gdzie jest płatność, wkleić ten kod (uprawnia do 100% zniżki na rezerwację dla 2 osób).

Zadanie brzmi:

Opisz wymarzone doświadczenie restauracyjne, najlepiej z Kazimierza Dolnego, składające się z 3 dań.

Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do piątku 12 kwietnia włącznie. W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w niedzielę (14 kwietnia) o godzinie 12.21 na łamach naszego portalu.

Organizatorem koncertu i sponsorem nagród w konkursie jest organizator festiwalu Restaurant Week 2019.

Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym festiwalu Restaurant Week 2019.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę