Razem możemy więcej!

Skomentuj (3)

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Dla większości z nas to magiczny czas spędzony w domu, w gronie najbliższych. Niestety nie dla wszystkich.

W Cholewiance, położonej tuż pod Kazimierzem Dolnym, młode małżeństwo z dwójką dzieci zostało bez dachu nad głową. Jak już pisaliśmy, ich dom bardzo ucierpiał w pożarze.

- Pomóżmy im – apeluje jedna z mieszkanek. – Już w najbliższy weekend, podczas Jarmarku Świątecznego na Kazimierskim Rynku odbędzie się zbiórka pieniędzy na rzecz Rodziny z Cholewianki, których dom spłonął w minionym tygodniu.

Podczas Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego na rynku pojawią się wolontariusze z puszkami oraz identyfikatorami Stowarzyszenia „Przeszłość-Przyszłości”. Jedna z puszek pojawi się także na stoisku Gminnego Zespołu Szkół.

Pomóc można także robiąc przelew:
Stowarzyszenie „Przeszłość-Przyszłości”
ul. Kołłątaja 56/2
24-100 Puławy
Nr konta 15 1750 0012 0000 0000 3717 2658

Czteroosobowa rodzina w wyniku pożaru utraciła absolutnie wszystko. Dlatego potrzebna jest nie tylko pomoc finansowa. Pogorzelcom przyda się odzież – dla dziewczynki w rozmiarze 98 – 104; dla chłopca w rozmiarze 140cm, artykuły chemiczne czy kosmetyki dla dzieci. Dary można przynosić do Gminnego Zespołu Szkół, Ośrodka Pomocy Społecznej czy też kazimierskiej Strażnicy OSP.


Razem możemy więcej. Włączmy się do akcji.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • KIM
  Od razu zadziałało. Serce w czasach bez serca. Dobroć istnieje, ale jest tłumiona przez żarlowość sporów i złośliwość.
 • Pomagajmy
  Szanowna Redakcjo ,dobrze wiecie,że na ludzi bardziej działają zdjęcia z pożaru lub po pożarze niż serce z piernika w sianku . Kazdy z nas to Niewierny Tomasz i jak nie zobaczy to nie uwierzy.
  • ...
   To serce na zdjeciu to nie piernikowe jeno twarde drewniane.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2023.
Pokaż stopkę