Pod znakiem Koszczyca

zobacz więcej (14)

Piękna pogoda. Urocze zakątki Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Konkurencje terenowe, wiedzowe i sportowe. Ponad 250 osób uczestniczyło w X jubileuszowym Gwiaździstym Rajdzie Gimnazjalnym „Wszystkie szlaki prowadzą do Koszczyca”.

Ciepły Dół i Zimny Dół, Willa Floryda i widoki z Góry Trzech Krzyży, Źródełko Miłości i wąwozy, wąwozy, wąwozy. Gimnazjaliści z pięciu szkół z czterech miejscowości powiatu puławskiego według mapy topograficznej poznawali uroki Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.

Na trasach czekały ich różnorodne atrakcje: piękne widoki, zwinne zaskrońce i jaszczurki, kwitnące mniszki i jaskry, komary – w ilościach niemałych, ukryte zadania dotyczące różnych profesji i tego, co się po drodze zobaczyło. A także oczywiście satysfakcja, że się przeszło, znalazło, rozwiązało i jeszcze starczyło sił, by powalczyć w konkurencjach sportowych i wiedzowych. Strzelano z broni pneumatycznej, przeciągano linę, wyciskano sztangę i wytężano umysły.

Gimnazjaliści z Nałęczowa, Zarzecza, Puław i Kazimierza rywalizowali o miano najlepszych. Było dużo dobrej zabawy i oczywiście nagrody, a potem przekąski z grilla i zimne napoje.

Organizatorzy rajdu – społeczność szkolna Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza – zapraszają na kolejną edycję imprezy za rok!

 

Skomentuj


Mapa

Oświata

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę