Pożar w Knajpie u Fryzjera! (video)

zobacz więcej (28)

Dziś w godzinach południowych wybuchł pożar w Knajpie u Fryzjera znanej z popularyzowania muzyki i kultury klezmerskiej. Zobacz zdjęcia i relację wideo z akcji gaśniczej.

Od kilkunastu minut płonie znana kazimierska restauracja Knajpa u Fryzjera. Przedstawiamy pierwsze zdjęcia, zobacz relację na żywo...

 

odz: 12:47: Widać już płomienie w na całym budynku. Zamknięta została ulica Witkiewicza. Zagrożone są okoliczne budynki.

 

Godz: 12:57:  Strażacy wybili szyby i próbują wejśc do środka budynku.

 

Godz: 13:15: Sytuacja stabilizuje się, trwa rozbiórka niektórych ścian. Ognia już nie widać ale nadal unoszą się kłęby dymu.

 

Godz: 13:30: Na szczęści ogień udało się opanować i przestał się rozprzestrzeniać dalej. Trwa dogaszanie.

 

Informacja o pożarze tej znanej kazimierskiej restauracji wstrząsnęła Miasteczkiem. „Fryzjer” się pali! Co się stało?
 

- Informacja o tym pożarze wpłynęła do nas o godzinie 12.22 – mówi rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Puławach mł. bryg. mgr inż. Krzysztof Morawski. – Na miejsce od razu skierowanych zostało 9 jednostek straży pożarnej. Wiedząc o tym, że jest to pożar poddasza drewnianego budynku, takie siły zostały zadysponowane do tego zdarzenia. W tej chwili trwa już lokalizowanie tego pożaru. Wiemy, że nikt ni został poszkodowany. Wszystkie osoby, które przebywały w obiekcie – a było to prawdopodobnie 8 osób obsługi i goście lokalu – zostali ewakuowani.


Strażacy jako prawdopodobną przyczynę pożaru w „Knajpie u Fryzjera” podają niesprawność instalacji elektrycznej.

 

Aktualizacja:

Na prośbę Państwa Sulkiewiczów komentarze w tym newsie zostały wyłączone.

 

Mapa

Restauracje

Knajpa "U FRYZJERA"


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę