Potrzebujesz pomocy?

Kazimierskie Stowarzyszenie Dobroczynne św. Anny zaprasza na czwartkowe porady i warsztaty psychologiczne do Organistówki za Farą.

W związku z wygranym konkursem na ofertę realizacji zadania publicznego „Przeciwdziałanie uzależnieniom poprzez organizowanie zajęć o charakterze edukacyjno - kulturalnym i profilaktycznym” z przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym z cyklu spotkań dotyczących doradztwa psychologicznego dla osób z problemami alkoholowymi, dla współuzależnionych oraz zagrożonych nałogiem. Porad udzielać będzie dr psychologii Beata Tęcza – wykładowca w Instytucie Psychologii UMCS w Lublinie od 2002 roku, a także na Podyplomowych Studiach Muzykoterapii. Dr Tęcza od 1999 roku po ukończeniu Collegium Psychoterapeuticum prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną, a także warsztaty "12 kroków ku pełni życia. Wreszcie żyć". To autorka książek i artykułów w zakresie tematyki psychologii kultury, filozofii kultury, psychoterapii.

Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu - w każdy czwarty czwartek aż do końca bieżącego roku. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na najbliższy czwartek 23 kwietnia w godzinach 13.30 – 15.00.

Od maja
do lipca włącznie tuż po tym spotkaniu - również w każdy czwarty czwartek - w godzinach 15.30 do 17.45 dr Beata Tęcza prowadzić będzie warsztaty dla osób chętnych w ramach tematyki antyalkoholowej.

Tematyka warsztatów:

  • Jak powstaje uzależnienie od alkoholu? Co na ten temat każdy powinien wiedzieć, niezależnie od tego czy jest czy nie jest uzależniony?
  • Jakie są mechanizmy, które utrudniają wyjście z nałogu?
  • Jakie są najbardziej efektywne formy pracy nad przełamaniem uzależnienia?

Zainteresowanych zapraszamy do budynku kazimierskiej Organistówki.

 

Tekst: Katarzyna Bączkowska
Kazimierskie Stowarzyszenie
Dobroczynne św. Anny

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę