Dziady w Korzeniowej. Koncert

Sobotni wieczór w Korzeniowej wypełni muzyka świata i podróży. Każda duszyczka znajdzie coś dla siebie. Art Made in Holland, czyli Teddy Jr Duo w Korzeniu.

Teddy Jr to świetny holenderski songwriter. Koncertując, przemierzył pół Europy. Grał m. in. w Holandii, Francji, Belgii, Polsce i w Niemczech. Występował m.in. jako support przed New Model Army w Rotterdamie i Amsterdamie, w Polsce grał przed Peterem Gabrielem na Life Festival w Oświęcimiu. Występował też na kilku mniejszych festiwalach w naszym kraju.

Teddy w muzyce łączy folkowe brzmienia z energią grunge’u lat 90-tych. Artysta sam komponuje i pisze swoje utwory inspirując się takimi wykonawcami jak Eels, Neil Young, Frank Turner czy Tom Petty. Piosenki Teddy’ego, jak sam mówi, są opowieścią o jego życiu, miłości, frustracjach, przedstawiają świata dookoła.

Teddy Jr. czasami koncertuje w duecie – ze świetnym akordeonistą Pawłem Cieplakiem. Podczas koncertów tego duetu jest energia, są dobre melodie oraz bardzo dobre teksty. Jest też mnóstwo wesołych, bardzo ciekawych opowieści. Warto ich sprawdzić!

Kuba Wojewódzki po wysłuchaniu występu Teddy’ego powiedział dla tygodnika „Polityka”, że okazuje się, że ciągle może być i artystycznie, i z przesłaniem.


Miejsce: Przystanek Korzeniowa Doły 43 Kazimierz Dolny
Start: 31 października godz. 19:19
Wstęp: 20 pln
Rezerwacje i bilety: sms 502722432 email: przystanekkorzeniowa@gmail.com
Liczba miejsc ograniczona.

Tekst: Korzeń
Foto: z archiwum Klubojadalni
Przystanek Korzeniowa

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę